Pusty

Dostawa | Informacje ogólne


Zamówienia przygotowywane są przez nasz magazyn i wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej, zgodnie z Twoim wyborem dokonanym w procesie zamówienia.

Zamówienia dostarczane są wyłącznie na terenie Polski, pod wskazany przez Ciebie adres i w terminie do trzech dni roboczych.

Abyśmy mieli pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie poprawnie, prosimy o dokładne wpisanie i sprawdzenie adresu dostawy.

Po skompletowaniu i spakowaniu zamówienia przez magazyn, otrzymasz e-mail potwierdzający wysyłkę oraz zawierający informacje dotyczące Twojego zamówienia wraz z numerem do śledzenia paczki.

Odbierając zamówienie radzimy sprawdzić oryginalny stan paczki oraz czy nie nosi zewnętrznych śladów uszkodzenia w transporcie. Oryginalna paczka jest zabezpieczona dwiema taśmami z logo Clarins, które nie mogą być zdjęte bądź poprzecinane. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości radzimy odmówić przyjęcia przesyłki od osoby doręczającej oraz poinformowanie Działu Obsługi Klienta o zaistniałej sytuacji.