Pusty

Sposoby płatności


Na Clarins.pl akceptowane są następujące sposoby płatności:

 

Płatność kartą płatniczą

Akceptujemy następujące karty:

Visa

MasterCard

American Express

Aby zapłacić kartą, musisz wybrać rodzaj karty oraz uzupełnić jej dane.

Dane Twojej karty (jak typ, data ważności, numer CVV) są wprowadzane na bezpiecznej stronie szyfrowanej.

 

Płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24 USŁUGA CHWILOWO NIEDOSTĘPNA Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH

Sposób płatności Przelewy24 umożliwia zapłatę za zamówienie szybkim przelewem internetowym. Po wyborze tej opcji wyświetli się instrukcja postępowania w celu przekierowania do ekranu płatności. W ekranie płatności wyświetlą się ikony banków współpracujących. Wybierz swój bank, a następnie zaloguj się do swojego wirtualnego konta. Pojawi się ekran z wypełnionymi danymi do przelewu. Po zatwierdzeniu przez Ciebie przelewu płatność zostanie zatwierdzona.

 

Płatność za pobraniem

Wybierając tę metodę opłacasz zamówienie bezpośrednio u osoby doręczającej, podczas dostawy. Pmiętaj, że przy dostawie akceptowana jest tylko gotówka, a uiszczenie odpowiedniej kwoty jest warukiem wydania zamówienia.

 

Płatność za pośrednictwem serwisu PayPall

Po wyborze tej opcji wyświetli się instrukcja postępowania w celu przekierowania do ekranu serwisu PayPall. Następnie należy zalogować się do konta PayPall i dokonać zapłaty.

 

Płatność e-Kartą Upominkową

Jeżeli posiadasz e-Kartę Upominkową, możesz wykorzystać ją do opłacenia zamówienia na Clarins.pl. Więcej informacji dotyczących tego sposobu płatności znajdziesz w rozdziale "Jak wykorzystać e-Kartę Upominkową".