Pusty

Trójaktywne zabiegi na ciało Clarins

Trójaktywne zabiegi na ciało Clarins łączą w sobie dobroczynne działanie wyciągów roślinnych ze skutecznością masażu manualnego Clarins. Dogłębna analiza Twojej skóry poprzedzająca zabieg pozwala dobrać ukierunkowaną, odpowiadającą Twoim potrzebom pielęgnację o udowodnionej skuteczności*.

*Badania kliniczne z udziałem 26 kobiet po zabiegu modelującym sylwetkę

Smukłe Kształty
Pięknie wyrzeźbione kształty

W SPA

60 minut

Zabieg drenujący i ujędrniający pozwala uzyskać wymarzone, pięknie wyrzeźbione kształty. Uporczywy i tworzący się cellulit jest zredukowany, a skóra staje się gładsza i miękka w dotyku. Udowodnione działanie wyszczuplające*. Nigdy nie czułaś się lepiej!

W DOMU

*Test skuteczności z udziałem 22 kobiet po godzinnym zabiegu.

Jędrne Ciało
Zastrzyk młodości dla skóry

W SPA

60 minut

Zabieg poprawiający gęstość i elastyczność skóry przeciwdziałając jej starzeniu. Ujędrnia i tonizuje, czyniąc skórę przyjemnie miękką i gładką w dotyku.

W DOMU

Wygładzona Skóra
Odnowa skóry

W SPA

60 minut

Wysoce skuteczny zabieg złuszczający, który głęboko oczyszcza skórę. Podwójna eksfoliacja mechaniczna i biologiczna nadaje skórze niezrównaną miękkość, jednocześnie ją wzmacniając. Twoja skóra oddycha.

W DOMU

Letni Blask
Zabieg pachnący latem

W SPA

60 minut

Samoopalający zabieg na twarz i ciało zapewnia efekt naturalnej, złocistej opalenizny. Twoja skóra jest skąpana w słonecznym blasku, cudownie gładka i nawilżona, zupełnie jak po powrocie z wakacji. Jesteś gotowa, aby skąpać się w słońcu?

W DOMU