Empty

Dostawa | Sposoby i Ceny Dostawy


Sposoby dostawy są dostępne na www.clarins.pl i obowiązują wyłącznie na terytorium Polski:

Firma kurierska UPS (1-2 dni roboczych):

Zamówienia dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych. Na czas dostawy może mieć wpływ godzina złożenia zamówienia.

 

Firma UPS dostarcza zamówienia na wskazany adres. Dlatego prosimy o dokładne wpisanie i sprawdzenie jego poprawności. Jeżeli zamawiasz do miejsca pracy, brak nazwy firmy w adresie może utrudnić, a niekiedy uniemożliwić skuteczne dostarczenie przesyłki. Podaj również swój numer telefonu, co ułatwi kurierowi kontakt w przypadku problemów z doręczeniem. Pamiętaj, że nie jesteśmy w stanie zmienić adresu dostawy w zatwierdzonym zamówieniu.

 

Jeżeli pierwsza próba doręczenia będzie nieskuteczna, otrzymasz email z informacją o wizycie kuriera. W tym przypadku skontaktuj się z infolinią UPS, w celu umówienia nowej wizyty kuriera bądź samodzielnego odbioru przesyłki z UPS Access Point (jeżeli ta opcja jest możliwa w Twojej okolicy). Paczka jest odsyłana do nas po 10 dniach od pierwszej, nieudanej próby doręczenia.

 

Poczta Polska (1-3 dni roboczych):

Poczta Polska dostarcza zamówienia na wskazany adres. Dlatego prosimy o dokładne wpisanie i sprawdzenie jego poprawności. Jeżeli zamawiasz do miejsca pracy, brak nazwy firmy w adresie może utrudnić, a niekiedy uniemożliwić skuteczne dostarczenie przesyłki. Pamiętaj, że nie jesteśmy w stanie zmienić adresu dostawy w zatwierdzonym zamówieniu.

 

• Poczta Polska podejmuje jedną próbę doręczenia przesyłki. Jeżeli jest ona nieskuteczna, otrzymasz SMS/email lub awizo z informacją o próbie doręczenia oraz informacją w której placówce możesz odebrać przesyłkę samodzielnie. Po 7 dniach Twoja paczka jest odsyłana do nas.

 

 

Zamówienia są przygotowywane i doręczane w dni robocze (od Poniedziałku do Piątku, z wyłączeniem dni świątecznych wolnych od pracy).

 

Sposób dostawy

Cena

UPS 

9,90 zł

UPS za pobraniem 

9,90 

Poczta Polska

9,90 

Poczta Polska za pobraniem

9,90 zł

Do zamówień od 199zł wszystkie sposoby dostawy  GRATIS

 

 Koszty dostawy nie wliczają się w sumę zamówienia w przypadku wymaganego minimum zamówienia dla skorzystania z promocji bądź darmowej dostawy.