Pusty

Program Lojalnościowy | Status Twoich punktów


W każdej chwili możesz sprawdzić status i saldo swoich punktów oraz bonów lojalnościowych w swoim koncie na Clarins.pl, w rozdziale "Moje Punkty".

Punkty mogą mieć następujący status:

W oczekiwaniu na potwierdzenie: Twoje punkty zostaną zatwierdzone po upływie terminu 30 dni od daty otrzymania przez Ciebie zamówienia, jest to czas niezbędny na obsługę, rozliczenie i aktywację Twoich punktów  w przypadku, gdy zdecydujesz się na zwrot części lub całości zamówienia w ramach  przysługującego Ci prawo do odstąpienia od umowy.

 

Potwierdzone: Po upływie okresu 30 dni od daty otrzymania przez Ciebie zamówienia, punkty zostaną doliczone do Twojego salda. Ich okres ważności to 2 lata.

 

Wykorzystane: Skumulowane 200 punktów na koncie przekształcane jest w bon o wartości 60zł. Po otrzymaniu numeru bonu, 200 punktów jest odejmowane z Twojego konta. Bon jest ważny przez kolejne 6 miesięcy, możesz go wykorzystać wyłącznie na zakupy na Clarins.pl, o minimalnej kwocie 190zł.

Bon jest jednorazowy. W przypadku odstąpienia od umowy i zwrotu zamówienia, w którym został użyty, bon nie jest zwracany na saldo Klienta.