• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent FULL SIZE do zakupów od 199 złKOD: FULLSIZE
Zestaw kosmetyków do zakupów od 249 zł lub 349 złKOD: GIFTSET
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Ciało i włosy
  3. Ciało
  4. Nawilżanie
  5. Ciało

Kosmetyki do pielęgnacji ciała

(7) Czytaj więcej Zwiń
Szukasz skutecznego sposobu na zachowanie pięknej, jędrnej i aksamitnie gładkiej skóry? Wyjątkowe kosmetyki do ciała stworzone przez markę Clarins łączą w sobie potęgę wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych z francuską innowacją dermatologiczną. Nasze starannie opracowane receptury pozwalają stworzyć domowy rytuał SPA, który dogłębnie odżywia naskórek, chroni go przed szkodliwym wpływem środowiska i przywraca mu pełną witalność.

Podstawą skutecznej rutyny są starannie wyselekcjonowane, naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, które bezpiecznie odpowiadają na zróżnicowane potrzeby cery w każdym wieku. W naszej bogatej ofercie znajdziesz łagodne i bezpieczne kosmetyki do ciała, w tym intensywnie kosmetyki nawilżające do ciała, ujędrniające balsamy oraz wygładzające olejki. Produkty te błyskawicznie redukują uczucie szorstkości i przesuszenia. Wybierając kosmetyki naturalne do ciała, stawiasz na bogactwo roślinnych składników aktywnych, które dbają o barierę hydrolipidową, poprawiają sprężystość oraz nadają skórze subtelny, promienny blask bez obciążania.

Zadbaj o swoje ciało tak, jak na to zasługuje. Odkryj bogate formuły, wybierz dopasowane do siebie naturalne kosmetyki do ciała i dołącz do świata luksusowej pielęgnacji. Nasze profesjonalne kosmetyki do ciała w sklepie online zostaną dostarczone prosto pod Twoje drzwi, abyś mogła cieszyć się jedwabistą gładkością oraz wyjątkowym komfortem każdego dnia.

Balsam Energizing Emulsion 125 ml Aktualna cena 199,00 zł Ocena 4.3846/5 gwiazdek
Balsam Energizing Emulsion Balsam Energizing Emulsion
Balsam Energizing Emulsion
125 ml
Aktualna cena 199,00 zł
199,00 zł
(159,20 zł/100ml)

Łagodzi uczucie ciężkich nóg

Odżywczy balsam nawilżający do ciała Moisture-Rich Body Lotion 2 Rozmiary Aktualna cena 199,00 zł Ocena 4.7374/5 gwiazdek
Odżywczy balsam nawilżający do ciała Moisture-Rich Body Lotion
Odżywczy balsam nawilżający do ciała Moisture-Rich Body Lotion
2 Rozmiary
Od
Aktualna cena 199,00 zł
199,00 zł
(99,50 zł/100ml)

Nawilżający balsam do ciała o działaniu wygładzającym i ujędrniającym z masłem shea.

Balsam do ciała Eau Extraordinaire 200 ml Aktualna cena 245,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek
Balsam do ciała Eau Extraordinaire Balsam do ciała Eau Extraordinaire
Balsam do ciała Eau Extraordinaire
200 ml
Aktualna cena 245,00 zł
245,00 zł
(122,50 zł/100ml)

Nawilżający krem do ciała pachnący kwiatowymi i owocowymi nutami Eau Extraordinaire.

Nawilżające Mleczko do Ciała | Body-Smoothing Moisture Milk 400ml 400 ml Aktualna cena 109,00 zł Ocena 4.7842/5 gwiazdek
Bestseller
Nawilżające Mleczko do Ciała | Body-Smoothing Moisture Milk 400ml Nawilżające Mleczko do Ciała | Body-Smoothing Moisture Milk 400ml
Nawilżające Mleczko do Ciała | Body-Smoothing Moisture Milk 400ml
400 ml
Aktualna cena 109,00 zł
109,00 zł
(272,50 zł/1000ml)

Wygładza, Odżywia i Ujędrnia.

Olejek-balsam do ciała Tonic Oil-Balm 200 ml Aktualna cena 219,00 zł Ocena 4.675/5 gwiazdek
Olejek-balsam do ciała Tonic Oil-Balm Olejek-balsam do ciała Tonic Oil-Balm
Olejek-balsam do ciała Tonic Oil-Balm
200 ml
Aktualna cena 219,00 zł
219,00 zł
(109,50 zł/100ml)

Nawilżający balsam do ciała z olejkami eterycznymi, który dba o tonizację skóry.

Balsam do ciała Eau Dynamisante 200 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.025/5 gwiazdek
Balsam do ciała Eau Dynamisante Balsam do ciała Eau Dynamisante
Balsam do ciała Eau Dynamisante
200 ml
Aktualna cena 215,00 zł
215,00 zł
(107,50 zł/100ml)

Nawilżający balsam do ciała o orzeźwiającym zapachu olejków eterycznych zawartych w Eau Dynamisante.

[ALT_IMAGE]

DO 1 PAŹDZIERNIKA 

Zestaw kosmetyków

Otrzymaj pielęgnacyjny zestaw kosmetyków w wersji travel do zamówień od 249 zł lub 349 zł.

 KOD: GIFTSET
Balsam do ciała Eau des Jardins 200 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.9333/5 gwiazdek
Balsam do ciała Eau des Jardins Balsam do ciała Eau des Jardins
Balsam do ciała Eau des Jardins
200 ml
Aktualna cena 215,00 zł
215,00 zł
(107,50 zł/100ml)

Nawilżający balsam do ciała o zapachu olejków eterycznych zawartych Eau des Jardins.

Obejrzałaś/eś 7 z 7 produktów

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jakie kosmetyki do ciała?

Wybór kosmetyków do ciała powinien zależeć od indywidualnych potrzeb skóry oraz Twoich preferencji dotyczących konsystencji. Kluczowe jest stosowanie produktów intensywnie nawilżających i odżywczych, które wzmacniają barierę ochronną naskórka. W codziennej pielęgnacji doskonale sprawdzają się aksamitne balsamy, lekkie mleczka oraz wygładzające olejki roślinne, które przywracają skórze miękkość, elastyczność i długotrwały komfort.

Z jakiej firmy są najlepsze kosmetyki?

Najlepsze kosmetyki oferują marki, które łączą naukową precyzję z siłą naturalnych składników aktywnych. Clarins od dekad jest liderem w pielęgnacji ciała, tworząc innowacyjne formuły oparte na wyselekcjonowanych ekstraktach roślinnych. Produkty te wyróżniają się wyjątkową skutecznością, potwierdzonymym działaniem ujędrniającym oraz zmysłowymi teksturami, zapewniając najwyższy luksus i profesjonalną pielęgnację w domowym zaciszu.

Czy jest sens kupować drogie kremy?

Warto inwestować w produkty o wysokiej jakości, ponieważ ich cena odzwierciedla zaawansowane badania, starannie dobrane składniki aktywne oraz wysoką skuteczność. Luksusowe kremy do ciała Clarins zawierają skoncentrowane ekstrakty roślinne, które wnikają w głąb skóry, dając widoczne i długotrwałe rezultaty. Wysoka wydajność, bezpieczeństwo stosowania oraz wyjątkowe właściwości sensoryczne w pełni uzasadniają wybór pielęgnacji z wyższej półki.

Jaki balsam po 60 roku życia?

Dla skóry dojrzałej po sześćdziesiątym roku życia optymalnym wyborem są balsamy o działaniu intensywnie regenerującym, ujędrniającym i zagęszczającym strukturę naskórka. Wybieraj bogate kremy oraz balsamy w olejku z dodatkiem naturalnych masieł i antyoksydantów. Produkty te skutecznie niwelują przesuszenie, przywracają utraconą sprężystość oraz pomagają chronić wiotczejącą skórę przed dalszą utratą elastyczności.

 

 

Powiązane kategorie produktów: kremy na cellulit, kremy ujędrniające, balsamy do ciała.

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.