Przejdź do treści

Z przyjemnością zapoznamy się z Twoją opinią!

Potrzebujesz pomocy?
Oszczędź czas szukając odpowiedzi i skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Twoje pytanie dotyczy:

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, Biuro Obsługi Klienta Clarins jest do Twojej dyspozycji:

Wypełnij poniższy formularz, a my odpowiemy w ciągu 2 dni roboczych.

Wybierz właściwy prefiks krajowy.
250 / 250

Infolinia Clarins.pl dostępna jest wyłącznie na terytorium Polski. Połączenie z zagranicy nie jest możliwe.

Informacje z Twojego konta będą przetwarzane przez Clarins i osoby trzecie w celu realizacji Twojego zamówienia i zarządzania relacjami z klientami. Dane osobowe są przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, do wyżej wymienionych celów. Masz prawo dostępu do informacji, które Cię dotyczą, poprawiania, usuwania i przekazywania ich, jak również prawo do wyrażenia sprzeciwu i ograniczenia ich przetwarzania. Możesz skorzystać z tego prawa, kontaktując się z nami. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, kliknij tutaj.

Ładowanie
Twoja sesja wygasła. Będziesz przekierowana(-y) do strony głównej za kilka sekund...Klikając przycisk „Zapisz Się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą mailową materiałów marketingowych o produktach i ofertach specjalnych Clarins. Możesz w dowolnym czasie cofnąć zgodę na newsletter. W celu rezygnacji z subskrypcji należy skorzystać z linku umieszczonego w każdym newsletterze lub poinformować nas poprzez formularz kontaktowy. Firmy Clarins SA oraz Orbico Sp. z o.o. wspólnie pełnią funkcję administratora danych osobowych klientów marki Clarins. Dane osobowe są zbierane i przetwarzane w celu informowania o naszych produktach i ofertach specjalnych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich usunięcia, poprawiania i przekazywania, jak również prawo do wyrażenia sprzeciwu i ograniczenia ich przetwarzania. Możesz skorzystać w tego prawa, kontaktując się z nami. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności klikając tutaj.

Oferta "Rabat -10% za zapis do newslettera Clarins.pl" ważna miesiąc od daty zapisu do newslettera. Kod promocyjny wysyłany jest mailowo w przeciągu godziny od momentu zapisu do newslettera. Po wpisaniu indywidualnego kodu, klient otrzymuje rabat 10% na cały asortyment. Kod promocyjny jest kodem jednorazowym. Oferta łączy się z innymi promocjami dostępnymi na stronie Clarins.pl.