• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Pielęgnacja
  3. Twarz

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

(97) Czytaj więcej Zwiń
Czy szukasz kosmetyku do pielęgnacji twarzy, która zachwyci Cię widocznymi rezultatami i przywróci Twojej twarzy naturalny blask? Każdego dnia Twoja skóra jest narażona na stres, zanieczyszczenia i upływ czasu. Aby zachować młodzieńczy wygląd, jędrność oraz zdrowy koloryt, potrzebuje wyjątkowej troski. Wybierz naturalne kosmetyki do twarzy, które łączą botaniczną wiedzę z naukową precyzją, zapewniając cerze dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje. W ofercie Clarins znajdziesz naturalne kremy na dzień, kremy na noc, olejki do twarzy, serum do twarzy, czy kosmetyki do demakijażu. Czyli wszelkie niezbędne kosmetyki do pełnej pielęgnacji skóry w naturalny sposób.

Synergia natury i zaawansowanej nauki
Kluczem do pięknej cery są skutecznie dobrane kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W ofercie Clarins znajdziesz wyspecjalizowane formuły stworzone na bazie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych z zrównoważonych upraw. Nasze naturalne kosmetyki i kremy do twarzy dbają o barierę ochronną skóry, głęboko ją odżywiają i wspomagają jej naturalną regenerację. Dzięki jedwabistym konsystencjom oraz zmysłowym zapachom codzienne stosowanie produktów staje się wyczekiwanym rytuałem piękna.
Pobierz wcześniejsze
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do wszystkich typów cery 50 ml Aktualna cena 345,00 zł Ocena 4.8689/5 gwiazdek
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do wszystkich typów cery Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do wszystkich typów cery
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do wszystkich typów cery
50 ml

Aktualna cena 345,00 zł

345,00 zł
(690,00 zł/100ml)

Wygładzający i odnawiający krem na noc o niezwykle komfortowej konsystencji...

My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 125,00 zł Ocena 4.1111/5 gwiazdek
My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający
My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 125,00 zł

125,00 zł
(250,00 zł/100ml)

Ten bogaty, gęsty krem dla młodzieńczej skóry pomaga intensywnie odżywiać suchą i wrażliwą skórę. Efekt kokonu.

Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum 30 ml Aktualna cena 265,00 zł
Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum
Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum
30 ml

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
(883,33 zł/100ml)

Hydra-Essentiel Nawilżające serum 30ml

My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc 50 ml Aktualna cena 135,00 zł Ocena 4.7857/5 gwiazdek
My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc
My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc
50 ml

Aktualna cena 135,00 zł

135,00 zł
(270,00 zł/100ml)

Świeża, topniejąca maseczka na noc dla młodzieńczej skóry, która pomaga schłodzić, ujędrnić i naładować skórę, tak jak po dobrze przespanej nocy. Efekt doładowania.

Super Restorative Intensywnie Regenerujące Serum Modelujące 2 Rozmiary Aktualna cena 579,00 zł Ocena 4.9412/5 gwiazdek

Bestseller

Super Restorative Intensywnie Regenerujące Serum Modelujące Super Restorative Intensywnie Regenerujące Serum Modelujące
Super Restorative Intensywnie Regenerujące Serum Modelujące
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 579,00 zł

579,00 zł
(1 930,00 zł/100ml)

Pielęgnacja Intensywnie Regenerująca. Odbudowa. Wypełnienie.

Precious Oil-in-Serum 30 ml Aktualna cena 1 689,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek

Exclusive

Precious Oil-in-Serum Precious Oil-in-Serum
Precious Oil-in-Serum
30 ml

Aktualna cena 1 689,00 zł

1 689,00 zł
(5 630,00 zł/100ml)

Ten wyjątkowy produkt do pielęgnacji skóry doskonale łączy w sobie komfort, odżywienie i właściwości regenerujące* olejku z przeciwstarzeniową mocą serum.*Wzmacnia funkcję bariery ochronnej skóry.

Zestaw Multi-Intensive Anti-Ageing and Restorative Set sztuka Aktualna cena 539,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek
Zestaw Multi-Intensive Anti-Ageing and Restorative Set Zestaw Multi-Intensive Anti-Ageing and Restorative Set
Zestaw Multi-Intensive Anti-Ageing and Restorative Set
sztuka

Aktualna cena 539,00 zł

539,00 zł
1 sztuka

Rutyna pielęgnacyjna i makijażowa, przeznaczona dla skóry osłabionej przez związane z wiekiem zmiany hormonalne.

Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Smooth 15 ml Aktualna cena 285,00 zł Ocena 4.6842/5 gwiazdek
Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Smooth Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Smooth
Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Smooth
15 ml

Aktualna cena 285,00 zł

285,00 zł
(1 900,00 zł/100ml)

Specjalistyczna pielęgnacja okolic oka, która niweluje zmarszczki, jednocześnie wyraźnie ujędrniając i wzmacniając blask, dla kobiet po 40tym roku życia.

Maska do twarzy V-Facial Intensive Wrap 75 ml Aktualna cena 269,00 zł Ocena 4.7727/5 gwiazdek
Maska do twarzy V-Facial Intensive Wrap Maska do twarzy V-Facial Intensive Wrap
Maska do twarzy V-Facial Intensive Wrap
75 ml

Aktualna cena 269,00 zł

269,00 zł
(358,67 zł/100ml)

Rozjaśnia i rozświetla twarz

Esencja Precious La Lotion 150 ml Aktualna cena 545,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek

Exclusive

Esencja Precious La Lotion Esencja Precious La Lotion
Esencja Precious La Lotion
150 ml

Aktualna cena 545,00 zł

545,00 zł
(363,33 zł/100ml)

Świeża i pełna korzyści esencja-lotion: preludium, które przygotowuje skórę na dobrodziejstwa kremu.

Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry SPF 15 50 ml Aktualna cena 529,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek
Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry SPF 15 Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry SPF 15
Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry SPF 15
50 ml

Aktualna cena 529,00 zł

529,00 zł
(1 058,00 zł/100ml)

Przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na dzień z filtrem SPF dla skóry 50+.

V Shaping Facial Lift 50 ml Aktualna cena 335,00 zł Ocena 4.6667/5 gwiazdek
V Shaping Facial Lift
V Shaping Facial Lift
50 ml

Aktualna cena 335,00 zł

335,00 zł
(670,00 zł/100ml)

Serum udoskonalające kontury twarzy

Emulsja na dzień Nutri-Lumière Day Emulsion 50 ml Aktualna cena 569,00 zł Ocena 4.8095/5 gwiazdek
Emulsja na dzień Nutri-Lumière Day Emulsion Emulsja na dzień Nutri-Lumière Day Emulsion
Emulsja na dzień Nutri-Lumière Day Emulsion
50 ml

Aktualna cena 569,00 zł

569,00 zł
(1 138,00 zł/100ml)

Pielęgnacja na dzień dla cery dojrzałej.

Krem przeciwsłoneczny UV Plus [Advanced] Translucent SPF50 30 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.8333/5 gwiazdek

Nowość

Krem przeciwsłoneczny UV Plus [Advanced] Translucent SPF50 Krem przeciwsłoneczny UV Plus [Advanced] Translucent SPF50
Krem przeciwsłoneczny UV Plus [Advanced] Translucent SPF50
30 ml

Aktualna cena 215,00 zł

215,00 zł
(716,67 zł/100ml)

Miejski krem przeciwsłoneczny o wielokierunkowej ochronie, który zabezpiecza skórę przed sześcioma widocznymi oznakami przedwczesnego starzenia.

Maska Cryo-Flash Cream-Mask 2 Rozmiary Aktualna cena 85,00 zł Ocena 4.5556/5 gwiazdek
Maska Cryo-Flash Cream-Mask
Maska Cryo-Flash Cream-Mask
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 85,00 zł

85,00 zł
(566,67 zł/100ml)

Intensywnie odmładzająca, kremowa maska inspirowana najnowszymi technikami krioterapii.

Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion 2 Rozmiary Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.8718/5 gwiazdek
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Tonik, który nawilża, zmiękcza i pomaga zachować równowagę skóry normalnej i suchej.

Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry 50 ml Aktualna cena 529,00 zł Ocena 4.8468/5 gwiazdek
Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry
Krem na dzień Super Restorative do każdego rodzaju skóry
50 ml

Aktualna cena 529,00 zł

529,00 zł
(1 058,00 zł/100ml)

Liftingujący krem na dzień +50 zapobiegający wiotczeniu skóry i powstawaniu zmarszczek.

My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy 15 ml Aktualna cena 99,00 zł Ocena 3.9412/5 gwiazdek
My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy
My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy
15 ml

Aktualna cena 99,00 zł

99,00 zł
(660,00 zł/100ml)

Ten świeży żel pod oczy pomaga natychmiast zredukować oznaki zmęczenia (cienie i opuchliznę). Działanie wzmacniające.

Zestaw Multi-Active Anti-Ageing and Radiance Essentials sztuka Aktualna cena 335,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek
Zestaw Multi-Active Anti-Ageing and Radiance Essentials Zestaw Multi-Active Anti-Ageing and Radiance Essentials
Zestaw Multi-Active Anti-Ageing and Radiance Essentials
sztuka

Aktualna cena 335,00 zł

335,00 zł
1 sztuka

Kompleksowa pielęgnacja skóry i makijaż zapewniające wygładzenie drobnych zmarszczek i promienny wygląd.

Płyn do demakijażu oczu Instant Eye Make Up Remover 2 Rozmiary Aktualna cena 65,00 zł Ocena 4.7917/5 gwiazdek
Płyn do demakijażu oczu Instant Eye Make Up Remover
Płyn do demakijażu oczu Instant Eye Make Up Remover
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 65,00 zł

65,00 zł
(130,00 zł/100ml)

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu, który z łatwością usuwa wodoodporny makijaż.

Multi-Active SPF 15 Krem na dzień 50 ml Aktualna cena 325,00 zł Ocena 4.6977/5 gwiazdek
Multi-Active SPF 15 Krem na dzień Multi-Active SPF 15 Krem na dzień
Multi-Active SPF 15 Krem na dzień
50 ml

Aktualna cena 325,00 zł

325,00 zł
(650,00 zł/100ml)

Wygładzający, rozświetlający krem z ochroną przeciwsłoneczną SPF 15.

Obejrzałaś/eś 63 z 97 produktów

Pokaż więcej

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jak przechowywać kremy do twarzy?

Kremy do twarzy należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego oraz źródeł ciepła. Większość kosmetyków zachowuje najwyższą jakość w temperaturze pokojowej. Niektóre żele nawilżające lub kremy pod oczy warto trzymać w lodówce, co potęguje ich działanie chłodzące, zmniejsza obrzęki i przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonej skórze.

Jakie kremy do twarzy po 50?

Po pięćdziesiątym roku życia skóra potrzebuje intensywnego ujędrnienia, zagęszczenia oraz wyrównania kolorytu. Najlepiej sprawdzają się bogate kremy odbudowujące na bazie ekstraktów roślinnych, takich jak organiczny harungana, które stymulują produkcję kolagenu. Wybieraj formuły wygładzające głębokie zmarszczki, chroniące przed utratą gęstości oraz przywracające cerze młodzieńczy blask i elastyczność.

Jakie kremy do twarzy po 40?

Pielęgnacja po czterdziestym roku życia powinna skupiać się na walce z pierwszymi utrwalonymi zmarszczkami oraz utratą sprężystości. Idealnym wyborem są kremy liftingujące i wygładzające ze składnikami takimi jak ekstrakt z kwiatu kangurzej łapy. Produkty te skutecznie wzmacniają strukturę skóry, poprawiają jej napięcie oraz chronią przed negatywnym wpływem stresu i zanieczyszczeń środowiska.

Jakie kremy do twarzy po 60?

Dla cery dojrzałej po sześćdziesiątym roku życia kluczowe są kremy głęboko odżywcze, regenerujące i przywracające witalność. Warto sięgać po bogate receptury łączące wyciągi z kasztanowca z antyoksydantami, które rozświetlają wiotką i poszarzałą skórę. Produkty te intensywnie nawilżają, chronią przed przesuszeniem oraz pomagają odbudować osłabioną barierę lipidową naskórka.

Jakie kremy do twarzy stosować w ciąży?

W trakcie ciąży warto stawiać na bezpieczne, łagodne i bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Wybieraj kremy intensywnie nawilżające i kojące, które nie zawierają retinoidów, syntetycznych kwasów w wysokich stężeniach ani silnych substancji zapachowych. Formuły z aloesem, masłem shea czy ekstraktami roślinnymi doskonale zabezpieczą wrażliwą skórę przed przesuszeniem i podrażnieniami.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Kompletny rytuał pielęgnacyjny powinien opierać się na kilku kluczowych krokach. Podstawę stanowi delikatny produkt do oczyszczania i demakijażu, po którym należy zastosować tonik przywracający odpowiednie pH. Niezbędnym elementem jest serum skoncentrowane na konkretnym problemie skóry, krem pod oczy oraz dopasowany do potrzeb cery krem nawilżający na dzień i regenerujący na noc.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Dobór kosmetyków zależy przede wszystkim od typu cery, jej aktualnej kondycji oraz wieku. Obserwuj reakcje skóry na czynniki zewnętrzne i określ jej główne potrzeby, takie jak nawilżenie, matowienie, ukojenie podrażnień czy redukcja zmarszczek. Dobieraj lekkie konsystencje dla cery tłustej i mieszanej oraz bogatsze Formuły dla skóry suchej, dbając o ciągłość codziennego rytuału.

 

 

Powiązane kategorie produktów: peelingi do twarzy, kremy ujędrniając, kremy z filtrem SPF.

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.