• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Pielęgnacja
  3. Twarz

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

(97) Czytaj więcej Zwiń
Czy szukasz kosmetyku do pielęgnacji twarzy, która zachwyci Cię widocznymi rezultatami i przywróci Twojej twarzy naturalny blask? Każdego dnia Twoja skóra jest narażona na stres, zanieczyszczenia i upływ czasu. Aby zachować młodzieńczy wygląd, jędrność oraz zdrowy koloryt, potrzebuje wyjątkowej troski. Wybierz naturalne kosmetyki do twarzy, które łączą botaniczną wiedzę z naukową precyzją, zapewniając cerze dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje. W ofercie Clarins znajdziesz naturalne kremy na dzień, kremy na noc, olejki do twarzy, serum do twarzy, czy kosmetyki do demakijażu. Czyli wszelkie niezbędne kosmetyki do pełnej pielęgnacji skóry w naturalny sposób.

Synergia natury i zaawansowanej nauki
Kluczem do pięknej cery są skutecznie dobrane kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W ofercie Clarins znajdziesz wyspecjalizowane formuły stworzone na bazie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych z zrównoważonych upraw. Nasze naturalne kosmetyki i kremy do twarzy dbają o barierę ochronną skóry, głęboko ją odżywiają i wspomagają jej naturalną regenerację. Dzięki jedwabistym konsystencjom oraz zmysłowym zapachom codzienne stosowanie produktów staje się wyczekiwanym rytuałem piękna.
Pobierz wcześniejsze
Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.7077/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15 Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15
Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Antyoksydacyjny krem nawilżający na dzień z SPF.

Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk Refill 400 ml Refill Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.8727/5 gwiazdek
Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk Refill Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk Refill
Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk Refill
400 ml Refill

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Jedwabiste mleczko, które usuwa makijaż, koi skórę i pomaga zachować jej równowagę.

Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu 75 ml Aktualna cena 399,00 zł Ocena 4.6552/5 gwiazdek
Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu
Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu
75 ml

Aktualna cena 399,00 zł

399,00 zł
(532,00 zł/100ml)

Regeneracja skóry. Wygładzanie zmarszczek.

Delikatna pianka do demakijażu Precious La Mousse Douce Nettoyante 125 ml Aktualna cena 450,00 zł Ocena 4.3636/5 gwiazdek

Exclusive

Delikatna pianka do demakijażu Precious La Mousse Douce Nettoyante Delikatna pianka do demakijażu Precious La Mousse Douce Nettoyante
Delikatna pianka do demakijażu Precious La Mousse Douce Nettoyante
125 ml

Aktualna cena 450,00 zł

450,00 zł
(360,00 zł/100ml)

Delikatne działanie oczyszczające, które zapewnia skórze nawilżenie i blask.

Peeling w płynie z kwasami Beauty Flash Peel 50 ml Aktualna cena 225,00 zł Ocena 4.8605/5 gwiazdek
Peeling w płynie z kwasami Beauty Flash Peel Peeling w płynie z kwasami Beauty Flash Peel
Peeling w płynie z kwasami Beauty Flash Peel
50 ml

Aktualna cena 225,00 zł

225,00 zł
(450,00 zł/100ml)

Perfekcyjna, ekspercka pielęgnacja peelingująca do domowego zabiegu na twarz.

Krem na noc Nutri-Lumière Night Cream 50 ml Aktualna cena 599,00 zł Ocena 4.878/5 gwiazdek
Krem na noc Nutri-Lumière Night Cream Krem na noc Nutri-Lumière Night Cream
Krem na noc Nutri-Lumière Night Cream
50 ml

Aktualna cena 599,00 zł

599,00 zł
(1 198,00 zł/100ml)

Pielęgnacja na noc dla cery dojrzałej.

Ampułka Beauty Flash Fresh Ampoule 8 ml Aktualna cena 185,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek
Ampułka Beauty Flash Fresh Ampoule Ampułka Beauty Flash Fresh Ampoule
Ampułka Beauty Flash Fresh Ampoule
8 ml

Aktualna cena 185,00 zł

185,00 zł

7-dniowa kuracja rozświetlająca do twarzy bogata w silnie skoncentrowaną witaminę C, która pomaga ożywić blask skóry i wyrównać koloryt cery.

Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] 75 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 4.8596/5 gwiazdek
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
75 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(260,00 zł/100ml)

Wzbogacona kwasem hialuronowym i ceramidami maseczka zapewnia intensywne nawilżenie i wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

Zestaw Extra-Firming z Refillem sztuka Aktualna cena 719,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek
Zestaw Extra-Firming z Refillem Zestaw Extra-Firming z Refillem
Zestaw Extra-Firming z Refillem
sztuka

Aktualna cena 719,00 zł

719,00 zł
1 sztuka

Niezbędne produkty do ujędrniania skóry i makijażu ust z dodatkowym wkładem do kremu Extra-Firming.

Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover 125 ml Aktualna cena 135,00 zł Ocena 4.7143/5 gwiazdek
Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover
Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover
125 ml

Aktualna cena 135,00 zł

135,00 zł
(108,00 zł/100ml)

Płyn do demakijażu wrażliwych oczu, który delikatnie usuwa makijaż.

Maska Odżywcza SOS Comfort 75 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek
Maska Odżywcza SOS Comfort Maska Odżywcza SOS Comfort
Maska Odżywcza SOS Comfort
75 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(260,00 zł/100ml)

Kremowa maska odżywcza z masłem z dzikiego mango

Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil Refill 300 ml Refill Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.8429/5 gwiazdek
Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil Refill Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil Refill
Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil Refill
300 ml Refill

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(763,33 zł/1000ml)

Olejek oczyszczający, który usuwa nawet wodoodporny makijaż i pomaga zachować równowagę skóry.

Wygładzająca esencja Super Restorative 200 ml Aktualna cena 265,00 zł Ocena 3.8125/5 gwiazdek
Wygładzająca esencja Super Restorative Wygładzająca esencja Super Restorative
Wygładzająca esencja Super Restorative
200 ml

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
(132,50 zł/100ml)

Specjalnie dla kobiet po 50. roku życia, aby nawilżyć skórę i przywrócić jej równowagę, jednocześnie regenerując i dodając blasku.

Odżywczy, rewitalizujący krem na dzień Nutri-Lumière 50 ml Aktualna cena 569,00 zł Ocena 4.7683/5 gwiazdek
Odżywczy, rewitalizujący krem na dzień Nutri-Lumière Odżywczy, rewitalizujący krem na dzień Nutri-Lumière
Odżywczy, rewitalizujący krem na dzień Nutri-Lumière
50 ml

Aktualna cena 569,00 zł

569,00 zł
(1 138,00 zł/100ml)

Pielęgnacja na dzień dla cery dojrzałej.

Clarins Precious La Crème Yeux 15 ml Aktualna cena 699,00 zł
Clarins Precious La Crème Yeux Clarins Precious La Crème Yeux
Clarins Precious La Crème Yeux
15 ml

Aktualna cena 699,00 zł

699,00 zł
(4 660,00 zł/100ml)

Wyjątkowa kuracja na okolice oczu, która wygładza kontur oka i przywraca wyrazisty, młodszy wygląd.

Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.6721/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Krem do twarzy na dzień o działaniu nawilżającym i odżywczym.

Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc 50 ml Aktualna cena 245,00 zł Ocena 4.9277/5 gwiazdek

Bestseller

Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc
Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc
50 ml

Aktualna cena 245,00 zł

245,00 zł
(490,00 zł/100ml)

Krem do twarzy na noc o działaniu nawilżającym i ujędrniającym.

Podkład Tinted Oleo-Serum 6 ZOBACZ ODCIENIE Aktualna cena 205,00 zł Ocena 3.8082/5 gwiazdek
Wypróbuj
Podkład Tinted Oleo-Serum
Podkład Tinted Oleo-Serum

Aktualna cena 205,00 zł

205,00 zł
(683,33 zł/100ml)

Pierwsze koloryzujące serum Clarins do pielęgnacji i makijażu skóry. Połączenie mineralnych pigmentów i suchych olejków roślinnych. Świetlisty blask i głębokie odżywienie.

Delikatna pianka nawilżająca Hydrating Gentle Foaming Cleanser 125 ml Aktualna cena 129,00 zł Ocena 3.6667/5 gwiazdek
Delikatna pianka nawilżająca Hydrating Gentle Foaming Cleanser
Delikatna pianka nawilżająca Hydrating Gentle Foaming Cleanser
125 ml

Aktualna cena 129,00 zł

129,00 zł
(103,20 zł/100ml)

Usuwa makijaż, oczyszcza, nawilża i zmiękcza skórę.

Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion 3 Rozmiary Aktualna cena 69,00 zł Ocena 4.8542/5 gwiazdek
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
3 Rozmiary

Od

Aktualna cena 69,00 zł

69,00 zł
(69,00 zł/100ml)

Tonik, który nawilża, zmiękcza i pomaga zachować równowagę skóry normalnej i suchej.

Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do wszystkich typów cery 50 ml Aktualna cena 325,00 zł Ocena 4.6531/5 gwiazdek
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do wszystkich typów cery Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do wszystkich typów cery
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do wszystkich typów cery
50 ml

Aktualna cena 325,00 zł

325,00 zł
(650,00 zł/100ml)

Krem wygładzający i rozświetlający o rozpływającej się konsystencji...

Obejrzałaś/eś 84 z 97 produktów

Pokaż więcej

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jak przechowywać kremy do twarzy?

Kremy do twarzy należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego oraz źródeł ciepła. Większość kosmetyków zachowuje najwyższą jakość w temperaturze pokojowej. Niektóre żele nawilżające lub kremy pod oczy warto trzymać w lodówce, co potęguje ich działanie chłodzące, zmniejsza obrzęki i przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonej skórze.

Jakie kremy do twarzy po 50?

Po pięćdziesiątym roku życia skóra potrzebuje intensywnego ujędrnienia, zagęszczenia oraz wyrównania kolorytu. Najlepiej sprawdzają się bogate kremy odbudowujące na bazie ekstraktów roślinnych, takich jak organiczny harungana, które stymulują produkcję kolagenu. Wybieraj formuły wygładzające głębokie zmarszczki, chroniące przed utratą gęstości oraz przywracające cerze młodzieńczy blask i elastyczność.

Jakie kremy do twarzy po 40?

Pielęgnacja po czterdziestym roku życia powinna skupiać się na walce z pierwszymi utrwalonymi zmarszczkami oraz utratą sprężystości. Idealnym wyborem są kremy liftingujące i wygładzające ze składnikami takimi jak ekstrakt z kwiatu kangurzej łapy. Produkty te skutecznie wzmacniają strukturę skóry, poprawiają jej napięcie oraz chronią przed negatywnym wpływem stresu i zanieczyszczeń środowiska.

Jakie kremy do twarzy po 60?

Dla cery dojrzałej po sześćdziesiątym roku życia kluczowe są kremy głęboko odżywcze, regenerujące i przywracające witalność. Warto sięgać po bogate receptury łączące wyciągi z kasztanowca z antyoksydantami, które rozświetlają wiotką i poszarzałą skórę. Produkty te intensywnie nawilżają, chronią przed przesuszeniem oraz pomagają odbudować osłabioną barierę lipidową naskórka.

Jakie kremy do twarzy stosować w ciąży?

W trakcie ciąży warto stawiać na bezpieczne, łagodne i bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Wybieraj kremy intensywnie nawilżające i kojące, które nie zawierają retinoidów, syntetycznych kwasów w wysokich stężeniach ani silnych substancji zapachowych. Formuły z aloesem, masłem shea czy ekstraktami roślinnymi doskonale zabezpieczą wrażliwą skórę przed przesuszeniem i podrażnieniami.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Kompletny rytuał pielęgnacyjny powinien opierać się na kilku kluczowych krokach. Podstawę stanowi delikatny produkt do oczyszczania i demakijażu, po którym należy zastosować tonik przywracający odpowiednie pH. Niezbędnym elementem jest serum skoncentrowane na konkretnym problemie skóry, krem pod oczy oraz dopasowany do potrzeb cery krem nawilżający na dzień i regenerujący na noc.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Dobór kosmetyków zależy przede wszystkim od typu cery, jej aktualnej kondycji oraz wieku. Obserwuj reakcje skóry na czynniki zewnętrzne i określ jej główne potrzeby, takie jak nawilżenie, matowienie, ukojenie podrażnień czy redukcja zmarszczek. Dobieraj lekkie konsystencje dla cery tłustej i mieszanej oraz bogatsze Formuły dla skóry suchej, dbając o ciągłość codziennego rytuału.

 

 

Powiązane kategorie produktów: peelingi do twarzy, kremy ujędrniając, kremy z filtrem SPF.

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.