• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Pielęgnacja
  3. Twarz

Hydra-Essentiel skincare

(10) Czytaj więcej Zwiń
Czy szukasz kosmetyku do pielęgnacji twarzy, która zachwyci Cię widocznymi rezultatami i przywróci Twojej twarzy naturalny blask? Każdego dnia Twoja skóra jest narażona na stres, zanieczyszczenia i upływ czasu. Aby zachować młodzieńczy wygląd, jędrność oraz zdrowy koloryt, potrzebuje wyjątkowej troski. Wybierz naturalne kosmetyki do twarzy, które łączą botaniczną wiedzę z naukową precyzją, zapewniając cerze dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje. W ofercie Clarins znajdziesz naturalne kremy na dzień, kremy na noc, olejki do twarzy, serum do twarzy, czy kosmetyki do demakijażu. Czyli wszelkie niezbędne kosmetyki do pełnej pielęgnacji skóry w naturalny sposób.

Synergia natury i zaawansowanej nauki
Kluczem do pięknej cery są skutecznie dobrane kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W ofercie Clarins znajdziesz wyspecjalizowane formuły stworzone na bazie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych z zrównoważonych upraw. Nasze naturalne kosmetyki i kremy do twarzy dbają o barierę ochronną skóry, głęboko ją odżywiają i wspomagają jej naturalną regenerację. Dzięki jedwabistym konsystencjom oraz zmysłowym zapachom codzienne stosowanie produktów staje się wyczekiwanym rytuałem piękna.

Twój rytuał pielęgnacyjny
w 60 sekund!

ROZPOCZNIJ KONSULTACJĘ
Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust 15 ml Aktualna cena 95,00 zł Ocena 4.092/5 gwiazdek

Nowość

Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
15 ml

Aktualna cena 95,00 zł

95,00 zł
(633,33 zł/100ml)

Nawilżający i ujędrniający balsam do ust, wzbogacony kwasem hialuronowym, który chroni, nawilża i odżywia usta.

Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.8462/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Nawilżający krem do twarzy na dzień.

Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna 75 ml Aktualna cena 145,00 zł Ocena 4.7317/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna
Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna
75 ml

Aktualna cena 145,00 zł

145,00 zł
(193,33 zł/100ml)

Z organicznym ekstraktem z żyworódki i rojnika

Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum 30 ml Aktualna cena 265,00 zł
Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum
Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum
30 ml

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
(883,33 zł/100ml)

Hydra-Essentiel Nawilżające serum 30ml

Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.7077/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15 Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15
Hydra-Essentiel [HA²] Jedwabisty krem nawilżający SPF 15
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Antyoksydacyjny krem nawilżający na dzień z SPF.

[ALT_IMAGE]

DO 6 PAŹDZIERNIKA 

Zestaw kosmetyków

Otrzymaj pielęgnacyjny zestaw kosmetyków w wersji travel do zamówień od 299 zł.

 KOD: PREZENTY
Cząsteczka kwasu hialuronowego na białym tle, która przyczynia się do zachowania rezerw wilgoci skóry, chroniąc ją przed odwodnieniem

Kwas hialuronowy

Przyczynia się do ujędrnienia skóry dzięki składnikom intensywnie nawilżającym.

ODKRYJ
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] 75 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 4.8596/5 gwiazdek
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
75 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(260,00 zł/100ml)

Wzbogacona kwasem hialuronowym i ceramidami maseczka zapewnia intensywne nawilżenie i wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.6721/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Krem do twarzy na dzień o działaniu nawilżającym i odżywczym.

Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc 50 ml Aktualna cena 245,00 zł Ocena 4.9277/5 gwiazdek

Bestseller

Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc
Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc
50 ml

Aktualna cena 245,00 zł

245,00 zł
(490,00 zł/100ml)

Krem do twarzy na noc o działaniu nawilżającym i ujędrniającym.

Hydra-Essentiel [HA²] Matujący żel nawilżający 75 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.7857/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²] Matujący żel nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²] Matujący żel nawilżający
75 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(305,33 zł/100ml)

Żel do twarzy na dzień, który nawilża i matuje.

Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] 75 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 4.8596/5 gwiazdek
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
75 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(260,00 zł/100ml)

Wzbogacona kwasem hialuronowym i ceramidami maseczka zapewnia intensywne nawilżenie i wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

Obejrzałaś/eś 10 z 10 produktów

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jak przechowywać kremy do twarzy?

Kremy do twarzy należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego oraz źródeł ciepła. Większość kosmetyków zachowuje najwyższą jakość w temperaturze pokojowej. Niektóre żele nawilżające lub kremy pod oczy warto trzymać w lodówce, co potęguje ich działanie chłodzące, zmniejsza obrzęki i przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonej skórze.

Jakie kremy do twarzy po 50?

Po pięćdziesiątym roku życia skóra potrzebuje intensywnego ujędrnienia, zagęszczenia oraz wyrównania kolorytu. Najlepiej sprawdzają się bogate kremy odbudowujące na bazie ekstraktów roślinnych, takich jak organiczny harungana, które stymulują produkcję kolagenu. Wybieraj formuły wygładzające głębokie zmarszczki, chroniące przed utratą gęstości oraz przywracające cerze młodzieńczy blask i elastyczność.

Jakie kremy do twarzy po 40?

Pielęgnacja po czterdziestym roku życia powinna skupiać się na walce z pierwszymi utrwalonymi zmarszczkami oraz utratą sprężystości. Idealnym wyborem są kremy liftingujące i wygładzające ze składnikami takimi jak ekstrakt z kwiatu kangurzej łapy. Produkty te skutecznie wzmacniają strukturę skóry, poprawiają jej napięcie oraz chronią przed negatywnym wpływem stresu i zanieczyszczeń środowiska.

Jakie kremy do twarzy po 60?

Dla cery dojrzałej po sześćdziesiątym roku życia kluczowe są kremy głęboko odżywcze, regenerujące i przywracające witalność. Warto sięgać po bogate receptury łączące wyciągi z kasztanowca z antyoksydantami, które rozświetlają wiotką i poszarzałą skórę. Produkty te intensywnie nawilżają, chronią przed przesuszeniem oraz pomagają odbudować osłabioną barierę lipidową naskórka.

Jakie kremy do twarzy stosować w ciąży?

W trakcie ciąży warto stawiać na bezpieczne, łagodne i bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Wybieraj kremy intensywnie nawilżające i kojące, które nie zawierają retinoidów, syntetycznych kwasów w wysokich stężeniach ani silnych substancji zapachowych. Formuły z aloesem, masłem shea czy ekstraktami roślinnymi doskonale zabezpieczą wrażliwą skórę przed przesuszeniem i podrażnieniami.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Kompletny rytuał pielęgnacyjny powinien opierać się na kilku kluczowych krokach. Podstawę stanowi delikatny produkt do oczyszczania i demakijażu, po którym należy zastosować tonik przywracający odpowiednie pH. Niezbędnym elementem jest serum skoncentrowane na konkretnym problemie skóry, krem pod oczy oraz dopasowany do potrzeb cery krem nawilżający na dzień i regenerujący na noc.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Dobór kosmetyków zależy przede wszystkim od typu cery, jej aktualnej kondycji oraz wieku. Obserwuj reakcje skóry na czynniki zewnętrzne i określ jej główne potrzeby, takie jak nawilżenie, matowienie, ukojenie podrażnień czy redukcja zmarszczek. Dobieraj lekkie konsystencje dla cery tłustej i mieszanej oraz bogatsze Formuły dla skóry suchej, dbając o ciągłość codziennego rytuału.

 

 

Powiązane kategorie produktów: peelingi do twarzy, kremy ujędrniając, kremy z filtrem SPF.

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.