• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Pielęgnacja
  3. Twarz

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

(10) Czytaj więcej Zwiń
Czy szukasz kosmetyku do pielęgnacji twarzy, która zachwyci Cię widocznymi rezultatami i przywróci Twojej twarzy naturalny blask? Każdego dnia Twoja skóra jest narażona na stres, zanieczyszczenia i upływ czasu. Aby zachować młodzieńczy wygląd, jędrność oraz zdrowy koloryt, potrzebuje wyjątkowej troski. Wybierz naturalne kosmetyki do twarzy, które łączą botaniczną wiedzę z naukową precyzją, zapewniając cerze dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje. W ofercie Clarins znajdziesz naturalne kremy na dzień, kremy na noc, olejki do twarzy, serum do twarzy, czy kosmetyki do demakijażu. Czyli wszelkie niezbędne kosmetyki do pełnej pielęgnacji skóry w naturalny sposób.

Synergia natury i zaawansowanej nauki
Kluczem do pięknej cery są skutecznie dobrane kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W ofercie Clarins znajdziesz wyspecjalizowane formuły stworzone na bazie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych z zrównoważonych upraw. Nasze naturalne kosmetyki i kremy do twarzy dbają o barierę ochronną skóry, głęboko ją odżywiają i wspomagają jej naturalną regenerację. Dzięki jedwabistym konsystencjom oraz zmysłowym zapachom codzienne stosowanie produktów staje się wyczekiwanym rytuałem piękna.

Twój rytuał pielęgnacyjny
w 60 sekund!

ROZPOCZNIJ KONSULTACJĘ
My Clarins Oczyszczający tonik PURE-RESET Purifying and Matifying Toner 200 ml Aktualna cena 99,00 zł Ocena 4.8333/5 gwiazdek
My Clarins Oczyszczający tonik PURE-RESET Purifying and Matifying Toner My Clarins Oczyszczający tonik PURE-RESET Purifying and Matifying Toner
My Clarins Oczyszczający tonik PURE-RESET Purifying and Matifying Toner
200 ml

Aktualna cena 99,00 zł

99,00 zł
(49,50 zł/100ml)

Tonik matujący, przywracający równowagę i oczyszczający skórę zarówno mieszaną, jak i tłustą.

My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości 30 ml Aktualna cena 149,00 zł Ocena 4.7879/5 gwiazdek
My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości
My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości
30 ml

Aktualna cena 149,00 zł

149,00 zł
(496,67 zł/100ml)

To świeże i lekkie serum dla młodzieńczej skóry wzbogacone cynkiem oraz kwasami glikolowym i salicylowym przyczynia się do natychmiastowego efektu nowej skóry.

My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 125,00 zł Ocena 4.1111/5 gwiazdek
My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający
My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 125,00 zł

125,00 zł
(250,00 zł/100ml)

Ten bogaty, gęsty krem dla młodzieńczej skóry pomaga intensywnie odżywiać suchą i wrażliwą skórę. Efekt kokonu.

My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc 50 ml Aktualna cena 135,00 zł Ocena 4.7857/5 gwiazdek
My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc
My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc
50 ml

Aktualna cena 135,00 zł

135,00 zł
(270,00 zł/100ml)

Świeża, topniejąca maseczka na noc dla młodzieńczej skóry, która pomaga schłodzić, ujędrnić i naładować skórę, tak jak po dobrze przespanej nocy. Efekt doładowania.

My Clarins RE-BOOST matujący krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 125,00 zł Ocena 4.6/5 gwiazdek
My Clarins RE-BOOST matujący krem nawilżający My Clarins RE-BOOST matujący krem nawilżający
My Clarins RE-BOOST matujący krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 125,00 zł

125,00 zł
(250,00 zł/100ml)

Krem dla młodzieńczej skóry, który pomaga zmatowić cerę oraz widocznie i trwale zmniejszyć jej błyszczenie. Natychmiastowy efekt matujący.

[ALT_IMAGE]

DO 6 PAŹDZIERNIKA 

Zestaw kosmetyków

Otrzymaj pielęgnacyjny zestaw kosmetyków w wersji travel do zamówień od 299 zł.

 KOD: PREZENTY
Cząsteczka kwasu hialuronowego na białym tle, która przyczynia się do zachowania rezerw wilgoci skóry, chroniąc ją przed odwodnieniem

Kwas hialuronowy

Przyczynia się do ujędrnienia skóry dzięki składnikom intensywnie nawilżającym.

ODKRYJ
My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy 15 ml Aktualna cena 99,00 zł Ocena 3.9412/5 gwiazdek
My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy
My Clarins RE-FRESH odświeżający żel pod oczy
15 ml

Aktualna cena 99,00 zł

99,00 zł
(660,00 zł/100ml)

Ten świeży żel pod oczy pomaga natychmiast zredukować oznaki zmęczenia (cienie i opuchliznę). Działanie wzmacniające.

My Clarins RE-MOVE żel oczyszczający 125 ml Aktualna cena 99,00 zł Ocena 4.8222/5 gwiazdek
My Clarins RE-MOVE żel oczyszczający My Clarins RE-MOVE żel oczyszczający
My Clarins RE-MOVE żel oczyszczający
125 ml

Aktualna cena 99,00 zł

99,00 zł
(79,20 zł/100ml)

Odświeżający żel oczyszczający dla młodzieńczej skóry, który pomaga skutecznie usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Efekt odświeżenia!

My Clarins PURE-RESET matujący żel na niedoskonałości 50 ml Aktualna cena 125,00 zł Ocena 4.5556/5 gwiazdek
My Clarins PURE-RESET matujący żel na niedoskonałości My Clarins PURE-RESET matujący żel na niedoskonałości
My Clarins PURE-RESET matujący żel na niedoskonałości
50 ml

Aktualna cena 125,00 zł

125,00 zł
(250,00 zł/100ml)

Matujący żel dla młodej skóry, który pomaga widocznie zminimalizować błyszczenie i zwalczać niedoskonałości. Natychmiastowy efekt zmatowienia.

My Clarins RE-BOOST Orzeźwiający krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 125,00 zł Ocena 4.8519/5 gwiazdek
My Clarins RE-BOOST Orzeźwiający krem nawilżający My Clarins RE-BOOST Orzeźwiający krem nawilżający
My Clarins RE-BOOST Orzeźwiający krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 125,00 zł

125,00 zł
(250,00 zł/100ml)

Krem przywracający młodzieńczy wygląd skóry, który pomaga ją rozbudzić, nawilżyć i rozświetlić.

My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion 13 ml Aktualna cena 89,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek
My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion
My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion
13 ml

Aktualna cena 89,00 zł

89,00 zł
(684,62 zł/100ml)

Balsam, który niweluje przebarwienia w zaledwie jedną noc, zapewniając bardziej oczyszczoną skórę po przebudzeniu.

Obejrzałaś/eś 10 z 10 produktów

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jak przechowywać kremy do twarzy?

Kremy do twarzy należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego oraz źródeł ciepła. Większość kosmetyków zachowuje najwyższą jakość w temperaturze pokojowej. Niektóre żele nawilżające lub kremy pod oczy warto trzymać w lodówce, co potęguje ich działanie chłodzące, zmniejsza obrzęki i przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonej skórze.

Jakie kremy do twarzy po 50?

Po pięćdziesiątym roku życia skóra potrzebuje intensywnego ujędrnienia, zagęszczenia oraz wyrównania kolorytu. Najlepiej sprawdzają się bogate kremy odbudowujące na bazie ekstraktów roślinnych, takich jak organiczny harungana, które stymulują produkcję kolagenu. Wybieraj formuły wygładzające głębokie zmarszczki, chroniące przed utratą gęstości oraz przywracające cerze młodzieńczy blask i elastyczność.

Jakie kremy do twarzy po 40?

Pielęgnacja po czterdziestym roku życia powinna skupiać się na walce z pierwszymi utrwalonymi zmarszczkami oraz utratą sprężystości. Idealnym wyborem są kremy liftingujące i wygładzające ze składnikami takimi jak ekstrakt z kwiatu kangurzej łapy. Produkty te skutecznie wzmacniają strukturę skóry, poprawiają jej napięcie oraz chronią przed negatywnym wpływem stresu i zanieczyszczeń środowiska.

Jakie kremy do twarzy po 60?

Dla cery dojrzałej po sześćdziesiątym roku życia kluczowe są kremy głęboko odżywcze, regenerujące i przywracające witalność. Warto sięgać po bogate receptury łączące wyciągi z kasztanowca z antyoksydantami, które rozświetlają wiotką i poszarzałą skórę. Produkty te intensywnie nawilżają, chronią przed przesuszeniem oraz pomagają odbudować osłabioną barierę lipidową naskórka.

Jakie kremy do twarzy stosować w ciąży?

W trakcie ciąży warto stawiać na bezpieczne, łagodne i bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Wybieraj kremy intensywnie nawilżające i kojące, które nie zawierają retinoidów, syntetycznych kwasów w wysokich stężeniach ani silnych substancji zapachowych. Formuły z aloesem, masłem shea czy ekstraktami roślinnymi doskonale zabezpieczą wrażliwą skórę przed przesuszeniem i podrażnieniami.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Kompletny rytuał pielęgnacyjny powinien opierać się na kilku kluczowych krokach. Podstawę stanowi delikatny produkt do oczyszczania i demakijażu, po którym należy zastosować tonik przywracający odpowiednie pH. Niezbędnym elementem jest serum skoncentrowane na konkretnym problemie skóry, krem pod oczy oraz dopasowany do potrzeb cery krem nawilżający na dzień i regenerujący na noc.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Dobór kosmetyków zależy przede wszystkim od typu cery, jej aktualnej kondycji oraz wieku. Obserwuj reakcje skóry na czynniki zewnętrzne i określ jej główne potrzeby, takie jak nawilżenie, matowienie, ukojenie podrażnień czy redukcja zmarszczek. Dobieraj lekkie konsystencje dla cery tłustej i mieszanej oraz bogatsze Formuły dla skóry suchej, dbając o ciągłość codziennego rytuału.

 

 

Powiązane kategorie produktów: peelingi do twarzy, kremy ujędrniając, kremy z filtrem SPF.

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.