• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
30 wyniki wyszukiwania dla
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil 30 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.8433/5 gwiazdek
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil
30 ml

Aktualna cena 215,00 zł

215,00 zł
(716,67 zł/100ml)

Tonizuje i przywraca witalność. Zawiera 100% czystych ekstraktów roślinnych

Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil 30 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.7885/5 gwiazdek
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil
30 ml

Aktualna cena 215,00 zł

215,00 zł
(716,67 zł/100ml)

Odżywia i lagodzi. Zawiera 100% czystych ekstraktów roślinnych.

My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości 30 ml Aktualna cena 149,00 zł Ocena 4.7879/5 gwiazdek
My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości
My Clarins PURE-RESET serum na niedoskonałości
30 ml

Aktualna cena 149,00 zł

149,00 zł
(496,67 zł/100ml)

To świeże i lekkie serum dla młodzieńczej skóry wzbogacone cynkiem oraz kwasami glikolowym i salicylowym przyczynia się do natychmiastowego efektu nowej skóry.

Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials sztuka Aktualna cena 265,00 zł Ocena 4/5 gwiazdek
Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials
Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials
sztuka

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
1 sztuka

Twój spersonalizowany zestaw kosmetyków do oczyszczania, złuszczania i nawilżenia skóry normalnej oraz suchej.

Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust 15 ml Aktualna cena 95,00 zł Ocena 4.092/5 gwiazdek

Nowość

Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
15 ml

Aktualna cena 95,00 zł

95,00 zł
(633,33 zł/100ml)

Nawilżający i ujędrniający balsam do ust, wzbogacony kwasem hialuronowym, który chroni, nawilża i odżywia usta.

Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.8462/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Nawilżający krem do twarzy na dzień.

[ALT_IMAGE]

DO 6 PAŹDZIERNIKA 

Zestaw kosmetyków

Otrzymaj pielęgnacyjny zestaw kosmetyków w wersji travel do zamówień od 299 zł.

 KOD: PREZENTY
Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna 75 ml Aktualna cena 145,00 zł Ocena 4.7317/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna
Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna
75 ml

Aktualna cena 145,00 zł

145,00 zł
(193,33 zł/100ml)

Z organicznym ekstraktem z żyworódki i rojnika

DOUBLE SERUM Light Texture 2 Rozmiary Aktualna cena 435,00 zł Ocena 4.79/5 gwiazdek

Nowość

DOUBLE SERUM Light Texture
DOUBLE SERUM Light Texture
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 435,00 zł

435,00 zł
(1 450,00 zł/100ml)

Double Serum Light Texture o działaniu przeciwstarzeniowym jest dostosowany do potrzeb wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej wrażliwej, a w szczególności skóry mieszanej i tłustej.

DOUBLE SERUM 3 Rozmiary Aktualna cena 435,00 zł Ocena 4.7882/5 gwiazdek

Nowa formuła

DOUBLE SERUM
DOUBLE SERUM
3 Rozmiary

Od

Aktualna cena 435,00 zł

435,00 zł
(1 450,00 zł/100ml)

Przywróć skórze młodzieńczy wygląd, by skutecznie walczyć z naturalnymi procesami starzenia się, wywołanymi także stylem życia i środowiskiem.

My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 125,00 zł Ocena 4.1111/5 gwiazdek
My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający
My Clarins RE-BOOST odżywiający krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 125,00 zł

125,00 zł
(250,00 zł/100ml)

Ten bogaty, gęsty krem dla młodzieńczej skóry pomaga intensywnie odżywiać suchą i wrażliwą skórę. Efekt kokonu.

Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum 30 ml Aktualna cena 265,00 zł
Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum
Hydra-Essentiel [HA2] Bi-Phase Serum
30 ml

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
(883,33 zł/100ml)

Hydra-Essentiel Nawilżające serum 30ml

My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc 50 ml Aktualna cena 135,00 zł Ocena 4.7857/5 gwiazdek
My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc
My Clarins RE-CHARGE odżywiająca maska na noc
50 ml

Aktualna cena 135,00 zł

135,00 zł
(270,00 zł/100ml)

Świeża, topniejąca maseczka na noc dla młodzieńczej skóry, która pomaga schłodzić, ujędrnić i naładować skórę, tak jak po dobrze przespanej nocy. Efekt doładowania.

Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion 2 Rozmiary Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.8718/5 gwiazdek
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Tonik, który nawilża, zmiękcza i pomaga zachować równowagę skóry normalnej i suchej.

Korektor Skin Illusion All-in-One Concealer 11 ZOBACZ ODCIENIE Aktualna cena 155,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek

Nowość

Wypróbuj
Korektor Skin Illusion All-in-One Concealer
Korektor Skin Illusion All-in-One Concealer

Aktualna cena 155,00 zł

155,00 zł
(1 550,00 zł/100ml)

Korektor Skin Illusion All-in-One Concealer wyrównuje koloryt skóry, rozświetla i modeluje rysy twarzy, zapewniając natychmiastowy efekt świeżej i wypoczętej cery.

Żel samoopalający do twarzy i ciała Self Tanning Instant Gel 125 ml Aktualna cena 145,00 zł Ocena 3.7273/5 gwiazdek

Nowość

Żel samoopalający do twarzy i ciała Self Tanning Instant Gel Żel samoopalający do twarzy i ciała Self Tanning Instant Gel
Żel samoopalający do twarzy i ciała Self Tanning Instant Gel
125 ml

Aktualna cena 145,00 zł

145,00 zł
(116,00 zł/100ml)

Odświeżający samoopalający żel do twarzy i ciała, który już po kilku godzinach nadaje skórze złocisty blask i intensywnie ją nawilża.

Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] 75 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 4.8596/5 gwiazdek
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²] Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
Kremowa maska Hydra-Essentiel [HA²]
75 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(260,00 zł/100ml)

Wzbogacona kwasem hialuronowym i ceramidami maseczka zapewnia intensywne nawilżenie i wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

Maska Odżywcza SOS Comfort 75 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek
Maska Odżywcza SOS Comfort Maska Odżywcza SOS Comfort
Maska Odżywcza SOS Comfort
75 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(260,00 zł/100ml)

Kremowa maska odżywcza z masłem z dzikiego mango

Mleczny samoopalający balsam do twarzy i ciała Self Tanning Milky Lotion 125 ml Aktualna cena 145,00 zł Ocena 4.6667/5 gwiazdek

Nowość

Mleczny samoopalający balsam do twarzy i ciała Self Tanning Milky Lotion Mleczny samoopalający balsam do twarzy i ciała Self Tanning Milky Lotion
Mleczny samoopalający balsam do twarzy i ciała Self Tanning Milky Lotion
125 ml

Aktualna cena 145,00 zł

145,00 zł
(116,00 zł/100ml)

Samoopalające mleczko do twarzy i ciała o aksamitnej, mlecznej konsystencji, które stopniowo nadaje skórze złocisty odcień i intensywnie ją nawilża.

Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.6774/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²]  Bogaty krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Krem do twarzy na dzień o działaniu nawilżającym i odżywczym.

Zestaw nawilżający Hydration sztuka Aktualna cena 245,00 zł Ocena 4.1667/5 gwiazdek
Zestaw nawilżający Hydration Zestaw nawilżający Hydration
Zestaw nawilżający Hydration
sztuka

Aktualna cena 245,00 zł

245,00 zł
1 sztuka

Trio do pielęgnacji twarzy i ciała dla skóry odwodnionej.

Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc 50 ml Aktualna cena 245,00 zł Ocena 4.9277/5 gwiazdek

Bestseller

Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc
Hydra-Essentiel [HA²] Krem na noc
50 ml

Aktualna cena 245,00 zł

245,00 zł
(490,00 zł/100ml)

Krem do twarzy na noc o działaniu nawilżającym i ujędrniającym.

Obejrzałaś/eś 21 z 30 produktów

Pokaż więcej

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jakie kosmetyki do ciała?

Wybór kosmetyków do ciała zależy głównie od aktualnych potrzeb Twojej skóry. Do codziennej pielęgnacji przydadzą się głęboko nawilżające balsamy oraz wygładzające peelingi. Jeśli zależy Ci na ujędrnieniu i walce z cellulitem, idealnie sprawdzą się bogate kremy modelujące oraz naturalne olejki roślinne Clarins, które intensywnie odżywiają i poprawiają elastyczność skóry.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji włosów?

Kluczem jest określenie porowatości włosów oraz stanu skóry głowy. Szampon dobieraj zawsze do potrzeb skalpu, aby zapewnić mu dokładne oczyszczenie i ukojenie. Odżywki, maski oraz olejki dopasuj natomiast do kondycji samych pasm. Do włosów cienkich wybieraj lekkie formuły dodające objętości, a do puszących się produkty wygładzające i dociążające.

Gdzie kupię profesjonalne kosmetyki do włosów?

Profesjonalne kosmetyki do włosów najlepiej kupować w oficjalnych sklepach internetowych producentów oraz w autoryzowanych salonach fryzjerskich. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz w pełni oryginalny produkt o sprawdzonym, bogatym składzie. Warto też odwiedzić renomowane drogerie premium, które oferują szeroki wybór specjalistycznych gam pielęgnacyjnych.

Jakie kosmetyki kupić do włosów zniszczonych?

Zniszczone włosy potrzebują intensywnej regeneracji oraz odbudowy. Postaw na delikatne szampony bez silnych detergentów, silnie odżywcze maski proteinowe oraz regenerujące odżywki z keratyną i naturalnymi olejami. Pamiętaj także o zabezpieczaniu końcówek specjalnym serum lub olejkiem ochronnym, który domknie łuski włosów i zapobiegnie ich dalszemu rozdwajaniu.

Powiązane kategorie produktów: kremy na cellulit, nawilżające balsamy do ciała, peelingi do ciała

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.