Body Fit

NOWOŚĆ

Body Fit Ekspert w modelowaniu sylwetki

Podkręć
tempo
wysmuklania!

Take control of your skin’s translucency

Twój nowy trener personalny. Sprawdzony sposób na smukłą, wymodelowaną sylwetkę!

Dla wszystkich kobiet, które chcą zapobiegać lub pozbyć się widocznego cellulitu, wygładzić i napiąć skórę oraz osiągnąć piękniejsze, wymodelowane kształty.

 • Wysmuklona sylwetka
 • Cellulit jest mniej widoczny
 • Skóra jest jędrna i nawilżona

Body Fit Ekstrakt z
liści pigwy

BODY FIT

N/A

ZAMAWIAM

Kompletna pielęgnacja Clarins dla optymalnych rezultatów

PROGRAM ANTYCELLULITOWY

 Peeling do Ciała Exfoliating Body Scrub

195,00 zł

LUB

 Tonizujący Peeling do Ciała Tonic Body Polisher

185,00 zł

+

1 Peeling do Ciała Exfoliating Body Scrub Pierwszy krok na drodze do idealnej sylwetki. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, zwiększając skuteczność aplikowanej pielęgnacji. Kremowa konsystencja z naturalnie złuszczającymi mikroperełkami przyjemnie działa na zmysły. Twoja skóra jest gładka, ujędrniona i miękka w dotyku.LUB Tonizujący Peeling do Ciała Tonic Body Polisher Odświeżająca pielęgnacja peelingująca, jest bogata w olejki eteryczne z rozmarynu, drzewa różanego i mięty oraz zawiera kryształki cukru i soli. Oczyszcza skórę i usuwa martwe komórki naskórka, przywracając uczucie komfortu. Twoja skóra jest gładka, sprężysta i promienieje blaskiem.

2 Body Fit

PROGRAM WYSMUKLAJĄCY

 

Peeling do Ciała Exfoliating Body Scrub

195,00 zł

LUB
 

Tonizujący Peeling do Ciała Tonic Body Polisher

185,00 zł

+

1 Peeling do Ciała Exfoliating Body Scrub Pierwszy krok na drodze do idealnej sylwetki. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, zwiększając skuteczność aplikowanej następnie pielęgnacji. Kremowa konsystencja z naturalnie złuszczającymi mikroperełkami przyjemnie działa na zmysły. Twoja skóra jest gładka, ujędrniona i miękka w dotyku. LUB Tonizujący Peeling do Ciała Tonic Body Polisher Odświeżająca pielęgnacja peelingująca, jest bogata w olejki eteryczne z rozmarynu, drzewa różanego i mięty oraz zawiera kryształki cukru i soli. Oczyszcza skórę i usuwa martwe komórki naskórka, przywracając uczucie komfortu. Twoja skóra jest gładka, sprężysta i promienieje blaskiem.

2 Modelujący Krem do Ciała „Masvelt” Krem, który skutecznie rozprawia się z uporczywymi krągłościami, modeluje sylwetkę i pomaga osiągnąć wymarzoną figurę. Aksamitna, wtapiająca się w skórę konsystencja ułatwia masaż oraz wspomaga proces wysmuklania.

WYSMUKLANIE

Huile “Anti-Eau”

Modelujący Olejek do Ciała „Anti Eau” Energizujący olejek do ciała zawierający 100% czystych ekstraktów roślinnych. Usuwa toksyny, wygładza skórę i redukuje obrzęki.

Body Fit
Widoczne rezultaty według 80% kobiet*.
Body Fit

Komfort i ukojenie dla Twojej skóry

Emulsja o zmysłowej konsystencji kremowego żelu w jasnoróżowym odcieniu natychmiastowo się wchłania, nie wysuszając skóry. Twoja skóra jest gładka, nawilżona i daje uczucie wyjątkowego komfortu.


Moje nogi wydają się lżejsze, a skóra jest przyjemnie gładka.”

* Badania z udziałem 94 kobiet stosujących Body Fit przez 4 ltygodnie. Wynik poziomu satysfakcji wyrażony w procentach.

 • BIO-INSPIRACJA

  BIO-INSPIRACJA

  Cenne właściwości roślin

  Wyciąg z liści pigwy - podstawa programu walki z cellulitem.

 • FILOZOFIA CLARINS

  FILOZOFIA CLARINS

  Zdrowy styl życia dla smukłej sylwetki

  Twój kompletny program treningowy.

Body Fit