• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
18 wyniki wyszukiwania dla
Balsam Energizing Emulsion 125 ml Aktualna cena 199,00 zł Ocena 4.3846/5 gwiazdek
Balsam Energizing Emulsion Balsam Energizing Emulsion
Balsam Energizing Emulsion
125 ml

Aktualna cena 199,00 zł

199,00 zł
(159,20 zł/100ml)

Łagodzi uczucie ciężkich nóg

Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials sztuka Aktualna cena 265,00 zł Ocena 4/5 gwiazdek
Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials
Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials
sztuka

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
1 sztuka

Twój spersonalizowany zestaw kosmetyków do oczyszczania, złuszczania i nawilżenia skóry normalnej oraz suchej.

Tonik oczyszczający Purifying Toning Lotion Refill 400 ml Refill Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.8065/5 gwiazdek
Tonik oczyszczający Purifying Toning Lotion Refill Tonik oczyszczający Purifying Toning Lotion Refill
Tonik oczyszczający Purifying Toning Lotion Refill
400 ml Refill

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Tonik, który oczyszcza, zwęża pory i pomaga zachować równowagę skóry mieszanej i tłustej.

Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion 4 Rozmiary Aktualna cena 75,00 zł Ocena 4.85/5 gwiazdek
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion
4 Rozmiary

Od

Aktualna cena 75,00 zł

75,00 zł
(75,00 zł/100ml)

Łagodzący tonik, który pomaga zachować równowagę bardzo suchej lub wrażliwej skóry.

Esencja Nutri-Lumière 200 ml Aktualna cena 279,00 zł Ocena 4.825/5 gwiazdek
Esencja Nutri-Lumière Esencja Nutri-Lumière
Esencja Nutri-Lumière
200 ml

Aktualna cena 279,00 zł

279,00 zł
(139,50 zł/100ml)

Rewitalizujący lotion przeciwstarzeniowy.

Tonik oczyszczający Purifying Toning Lotion 3 Rozmiary Aktualna cena 129,00 zł Ocena 4.8065/5 gwiazdek
Tonik oczyszczający Purifying Toning Lotion
Tonik oczyszczający Purifying Toning Lotion
3 Rozmiary

Od

Aktualna cena 129,00 zł

129,00 zł
(64,50 zł/100ml)

Tonik, który oczyszcza, zwęża pory i pomaga zachować równowagę skóry mieszanej i tłustej.

[ALT_IMAGE]

DO 6 PAŹDZIERNIKA 

Zestaw kosmetyków

Otrzymaj pielęgnacyjny zestaw kosmetyków w wersji travel do zamówień od 299 zł.

 KOD: PREZENTY
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill 400 ml Refill Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.85/5 gwiazdek
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill
400 ml Refill

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Łagodzący tonik, który pomaga zachować równowagę bardzo suchej lub wrażliwej skóry.

Esencja Precious La Lotion 150 ml Aktualna cena 545,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek

Exclusive

Esencja Precious La Lotion Esencja Precious La Lotion
Esencja Precious La Lotion
150 ml

Aktualna cena 545,00 zł

545,00 zł
(363,33 zł/100ml)

Świeża i pełna korzyści esencja-lotion: preludium, które przygotowuje skórę na dobrodziejstwa kremu.

Balsam do ciała Eau Dynamisante 200 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.025/5 gwiazdek
Balsam do ciała Eau Dynamisante Balsam do ciała Eau Dynamisante
Balsam do ciała Eau Dynamisante
200 ml

Aktualna cena 215,00 zł

215,00 zł
(107,50 zł/100ml)

Nawilżający balsam do ciała o orzeźwiającym zapachu olejków eterycznych zawartych w Eau Dynamisante.

Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion 2 Rozmiary Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.8718/5 gwiazdek
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Tonik, który nawilża, zmiękcza i pomaga zachować równowagę skóry normalnej i suchej.

Płyn do demakijażu oczu Instant Eye Make Up Remover 2 Rozmiary Aktualna cena 65,00 zł Ocena 4.7917/5 gwiazdek
Płyn do demakijażu oczu Instant Eye Make Up Remover
Płyn do demakijażu oczu Instant Eye Make Up Remover
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 65,00 zł

65,00 zł
(130,00 zł/100ml)

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu, który z łatwością usuwa wodoodporny makijaż.

Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover 125 ml Aktualna cena 135,00 zł Ocena 4.7143/5 gwiazdek
Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover
Delikatny płyn do demakijażu oczu Gentle Eye Make-Up Remover
125 ml

Aktualna cena 135,00 zł

135,00 zł
(108,00 zł/100ml)

Płyn do demakijażu wrażliwych oczu, który delikatnie usuwa makijaż.

Wygładzająca esencja Super Restorative 200 ml Aktualna cena 265,00 zł Ocena 3.8125/5 gwiazdek
Wygładzająca esencja Super Restorative Wygładzająca esencja Super Restorative
Wygładzająca esencja Super Restorative
200 ml

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
(132,50 zł/100ml)

Specjalnie dla kobiet po 50. roku życia, aby nawilżyć skórę i przywrócić jej równowagę, jednocześnie regenerując i dodając blasku.

Balsam do ciała Eau des Jardins 200 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.9333/5 gwiazdek
Balsam do ciała Eau des Jardins Balsam do ciała Eau des Jardins
Balsam do ciała Eau des Jardins
200 ml

Aktualna cena 215,00 zł

215,00 zł
(107,50 zł/100ml)

Nawilżający balsam do ciała o zapachu olejków eterycznych zawartych Eau des Jardins.

Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion 3 Rozmiary Aktualna cena 69,00 zł Ocena 4.8542/5 gwiazdek
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion
3 Rozmiary

Od

Aktualna cena 69,00 zł

69,00 zł
(69,00 zł/100ml)

Tonik, który nawilża, zmiękcza i pomaga zachować równowagę skóry normalnej i suchej.

Woda micelarna Cleansing Micellar Water 2 Rozmiary Aktualna cena 75,00 zł Ocena 4.7561/5 gwiazdek
Woda micelarna Cleansing Micellar Water
Woda micelarna Cleansing Micellar Water
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 75,00 zł

75,00 zł
(75,00 zł/100ml)

Świeża woda micelarna, która usuwa makijaż w jednym prostym kroku, jednocześnie pomagając zachować równowagę skóry.

My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion 13 ml Aktualna cena 89,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek
My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion
My Clarins Punktowy lotion na niedoskonałosći Targeted Blemish Lotion
13 ml

Aktualna cena 89,00 zł

89,00 zł
(684,62 zł/100ml)

Balsam, który niweluje przebarwienia w zaledwie jedną noc, zapewniając bardziej oczyszczoną skórę po przebudzeniu.

Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion Refill 400 ml Refill Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.8718/5 gwiazdek
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion Refill Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion Refill
Tonik nawilżający Hydrating Toning Lotion Refill
400 ml Refill

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Tonik, który nawilża, zmiękcza i pomaga zachować równowagę skóry normalnej i suchej.

Obejrzałaś/eś 18 z 18 produktów

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jakie kosmetyki do ciała?

Wybór kosmetyków do ciała zależy głównie od aktualnych potrzeb Twojej skóry. Do codziennej pielęgnacji przydadzą się głęboko nawilżające balsamy oraz wygładzające peelingi. Jeśli zależy Ci na ujędrnieniu i walce z cellulitem, idealnie sprawdzą się bogate kremy modelujące oraz naturalne olejki roślinne Clarins, które intensywnie odżywiają i poprawiają elastyczność skóry.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji włosów?

Kluczem jest określenie porowatości włosów oraz stanu skóry głowy. Szampon dobieraj zawsze do potrzeb skalpu, aby zapewnić mu dokładne oczyszczenie i ukojenie. Odżywki, maski oraz olejki dopasuj natomiast do kondycji samych pasm. Do włosów cienkich wybieraj lekkie formuły dodające objętości, a do puszących się produkty wygładzające i dociążające.

Gdzie kupię profesjonalne kosmetyki do włosów?

Profesjonalne kosmetyki do włosów najlepiej kupować w oficjalnych sklepach internetowych producentów oraz w autoryzowanych salonach fryzjerskich. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz w pełni oryginalny produkt o sprawdzonym, bogatym składzie. Warto też odwiedzić renomowane drogerie premium, które oferują szeroki wybór specjalistycznych gam pielęgnacyjnych.

Jakie kosmetyki kupić do włosów zniszczonych?

Zniszczone włosy potrzebują intensywnej regeneracji oraz odbudowy. Postaw na delikatne szampony bez silnych detergentów, silnie odżywcze maski proteinowe oraz regenerujące odżywki z keratyną i naturalnymi olejami. Pamiętaj także o zabezpieczaniu końcówek specjalnym serum lub olejkiem ochronnym, który domknie łuski włosów i zapobiegnie ich dalszemu rozdwajaniu.

Powiązane kategorie produktów: kremy na cellulit, nawilżające balsamy do ciała, peelingi do ciała

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.