• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Wyprzedaż -30%

Wyprzedaż -30%

(62)
Lip Comfort Oil 10 Years Anniversary 54 iconic red Aktualna cena 135,00 zł Ocena 4/5 gwiazdek

Nowa limitowana edycja

Wypróbuj
Lip Comfort Oil 10 Years Anniversary Lip Comfort Oil 10 Years Anniversary
Lip Comfort Oil 10 Years Anniversary
54 iconic red

Aktualna cena 135,00 zł

135,00 zł

Olejek do ust, który łączy w sobie połysk, nawilżenie i komfort, aby usta były bardziej miękkie, gładkie i wypełnione.

Satynowa pomadka Joli Rouge 786 beige nude Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.0833/5 gwiazdek

Nowy odcień

Wypróbuj
Satynowa pomadka Joli Rouge Satynowa pomadka Joli Rouge
Satynowa pomadka Joli Rouge
786 beige nude

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kolor i pielęgnacja ust w jednym. Nieskazitelne satynowe wykończenie i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine 758S sandy pink Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.7692/5 gwiazdek
Wypróbuj
Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine
Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine
758S sandy pink

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Połączenie koloru i pielęgnacji ust. Lśniący połysk i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 742V joli rouge Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek

Nowość

Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
742V joli rouge

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kremowa, świetliście matowa pomadka do ust o intensywnym kolorze i wyjątkowej formule z możliwością wielokrotnego uzupełniania.

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 783V almond nude Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek

Nowość

Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
783V almond nude

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kremowa, świetliście matowa pomadka do ust o intensywnym kolorze i wyjątkowej formule z możliwością wielokrotnego uzupełniania.

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 732V grenadine Aktualna cena 150,00 zł Ocena 3.8571/5 gwiazdek
Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
732V grenadine

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Połączenie koloryzującej i pielęgnującej pomadki. Matowy kolor, który pozostaje wyrazisty i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

[ALT_IMAGE]

DO 6 PAŹDZIERNIKA 

Zestaw kosmetyków

Otrzymaj pielęgnacyjny zestaw kosmetyków w wersji travel do zamówień od 299 zł.

 KOD: PREZENTY
Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu 75 ml Aktualna cena 399,00 zł Ocena 4.6667/5 gwiazdek
Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu
Intensywnie regenerujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu
75 ml

Aktualna cena 399,00 zł

399,00 zł
(532,00 zł/100ml)

Regeneracja skóry. Wygładzanie zmarszczek.

Satynowa pomadka Joli Rouge 742 joli rouge Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.0833/5 gwiazdek

Nowy odcień

Wypróbuj
Satynowa pomadka Joli Rouge Satynowa pomadka Joli Rouge
Satynowa pomadka Joli Rouge
742 joli rouge

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kolor i pielęgnacja ust w jednym. Nieskazitelne satynowe wykończenie i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 711V papaya Aktualna cena 150,00 zł Ocena 3.8571/5 gwiazdek
Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
711V papaya

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Połączenie koloryzującej i pielęgnującej pomadki. Matowy kolor, który pozostaje wyrazisty i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 705V soft berry Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek

Nowość

Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
705V soft berry

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kremowa, świetliście matowa pomadka do ust o intensywnym kolorze i wyjątkowej formule z możliwością wielokrotnego uzupełniania.

Satynowa pomadka Joli Rouge 705 soft berry Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.0833/5 gwiazdek

Nowy odcień

Wypróbuj
Satynowa pomadka Joli Rouge Satynowa pomadka Joli Rouge
Satynowa pomadka Joli Rouge
705 soft berry

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kolor i pielęgnacja ust w jednym. Nieskazitelne satynowe wykończenie i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Satynowa pomadka Joli Rouge 744 soft plum Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.0833/5 gwiazdek

Nowy odcień

Wypróbuj
Satynowa pomadka Joli Rouge Satynowa pomadka Joli Rouge
Satynowa pomadka Joli Rouge
744 soft plum

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kolor i pielęgnacja ust w jednym. Nieskazitelne satynowe wykończenie i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine 759S woodberry Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.7692/5 gwiazdek
Wypróbuj
Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine
Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine
759S woodberry

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Połączenie koloru i pielęgnacji ust. Lśniący połysk i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 754V deep red Aktualna cena 150,00 zł Ocena 3.8571/5 gwiazdek
Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
754V deep red

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Połączenie koloryzującej i pielęgnującej pomadki. Matowy kolor, który pozostaje wyrazisty i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Utrwalająca mgiełka do makijażu Fix' Make-Up 50 ml Aktualna cena 185,00 zł Ocena 1/5 gwiazdek

Nowość

Utrwalająca mgiełka do makijażu Fix' Make-Up Utrwalająca mgiełka do makijażu Fix' Make-Up
Utrwalająca mgiełka do makijażu Fix' Make-Up
50 ml

Aktualna cena 185,00 zł

185,00 zł
(370,00 zł/100ml)

Wystarczy 1 krok, aby ta lekka, nawilżająca mgiełka zapewniła 24-godzinną* trwałość makijażu i zwiększony blask dzień po dniu.

Serum rewitalizujące i odżywcza baza pod tusz do rzęs SOS Lashes Serum Mascara caramel Aktualna cena 159,00 zł Ocena 4.3725/5 gwiazdek
Wypróbuj
Serum rewitalizujące i odżywcza baza pod tusz do rzęs SOS Lashes Serum Mascara Serum rewitalizujące i odżywcza baza pod tusz do rzęs SOS Lashes Serum Mascara
Serum rewitalizujące i odżywcza baza pod tusz do rzęs SOS Lashes Serum Mascara
caramel

Aktualna cena 159,00 zł

159,00 zł

W połowie tusz do rzęs, w połowie pielęgnacja. Efekt objętości, długości, gęstości, podkręcenia i wyrazistości przy każdym pociągnięciu szczoteczki

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 758V sandy pink Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek

Nowość

Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
758V sandy pink

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kremowa, świetliście matowa pomadka do ust o intensywnym kolorze i wyjątkowej formule z możliwością wielokrotnego uzupełniania.

Satynowa pomadka Joli Rouge 737 spicy cinnamon Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.0833/5 gwiazdek

Nowy odcień

Wypróbuj
Satynowa pomadka Joli Rouge Satynowa pomadka Joli Rouge
Satynowa pomadka Joli Rouge
737 spicy cinnamon

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kolor i pielęgnacja ust w jednym. Nieskazitelne satynowe wykończenie i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Krem do opalania ciała UVA/UVB SPF 30 150 ml Aktualna cena 155,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek

Nowość

Krem do opalania ciała UVA/UVB SPF 30 Krem do opalania ciała UVA/UVB SPF 30
Krem do opalania ciała UVA/UVB SPF 30
150 ml

Aktualna cena 155,00 zł

155,00 zł
(103,33 zł/100ml)

Skutecznie chroni przed przedwczesnym starzeniem, dba o każdy rodzaj skóry.

Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine 757S nude brick Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.7692/5 gwiazdek
Wypróbuj
Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine
Błyszcząca pomadka Joli Rouge Shine
757S nude brick

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Połączenie koloru i pielęgnacji ust. Lśniący połysk i pielęgnująca formuła, która wtapia się w usta.

Matowa pomadka Joli Rouge Velvet 732V grenadine Aktualna cena 150,00 zł Ocena 4.875/5 gwiazdek

Nowość

Wypróbuj
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
Matowa pomadka Joli Rouge Velvet
732V grenadine

Aktualna cena 150,00 zł

150,00 zł

Kremowa, świetliście matowa pomadka do ust o intensywnym kolorze i wyjątkowej formule z możliwością wielokrotnego uzupełniania.

Obejrzałaś/eś 21 z 62 produktów

Pokaż więcej

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.