• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Pielęgnacja
  3. Twarz

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

(97) Czytaj więcej Zwiń
Czy szukasz kosmetyku do pielęgnacji twarzy, która zachwyci Cię widocznymi rezultatami i przywróci Twojej twarzy naturalny blask? Każdego dnia Twoja skóra jest narażona na stres, zanieczyszczenia i upływ czasu. Aby zachować młodzieńczy wygląd, jędrność oraz zdrowy koloryt, potrzebuje wyjątkowej troski. Wybierz naturalne kosmetyki do twarzy, które łączą botaniczną wiedzę z naukową precyzją, zapewniając cerze dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje. W ofercie Clarins znajdziesz naturalne kremy na dzień, kremy na noc, olejki do twarzy, serum do twarzy, czy kosmetyki do demakijażu. Czyli wszelkie niezbędne kosmetyki do pełnej pielęgnacji skóry w naturalny sposób.

Synergia natury i zaawansowanej nauki
Kluczem do pięknej cery są skutecznie dobrane kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W ofercie Clarins znajdziesz wyspecjalizowane formuły stworzone na bazie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych z zrównoważonych upraw. Nasze naturalne kosmetyki i kremy do twarzy dbają o barierę ochronną skóry, głęboko ją odżywiają i wspomagają jej naturalną regenerację. Dzięki jedwabistym konsystencjom oraz zmysłowym zapachom codzienne stosowanie produktów staje się wyczekiwanym rytuałem piękna.
Pobierz wcześniejsze
Serum Precious Le Serum 30 ml Aktualna cena 1 689,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek

Exclusive

Serum Precious Le Serum Serum Precious Le Serum
Serum Precious Le Serum
30 ml

Aktualna cena 1 689,00 zł

1 689,00 zł
(5 630,00 zł/100ml)

Wyjątkowe serum przeciwstarzeniowe o działaniu liftingującym, które pomaga na nowo zdefiniować kontur twarzy i rozświetlić skórę.

Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu Precious La Crème Yeux 15 ml Aktualna cena 699,00 zł Ocena 4.5789/5 gwiazdek

Exclusive

Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu Precious La Crème Yeux Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu Precious La Crème Yeux
Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu Precious La Crème Yeux
15 ml

Aktualna cena 699,00 zł

699,00 zł
(4 660,00 zł/100ml)

Wyjątkowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa, która liftinguje kontur oka i przywraca wyrazisty, młodszy wygląd.

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy - Total Eye Lift 15 ml Aktualna cena 375,00 zł Ocena 4.6793/5 gwiazdek

Nowość

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy - Total Eye Lift Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy - Total Eye Lift
Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy - Total Eye Lift
15 ml

Aktualna cena 375,00 zł

375,00 zł
(2 500,00 zł/100ml)

Liftingujący krem pod oczy z technologią LIFT: wygładza zmarszczki, redukuje cienie i zmęczenie, dodaje blasku. Dostępny refill.

Total Eye Lift Liftingujący koncentrat do pielęgnacji okolic oczu Refill 15 ml Refill Aktualna cena 299,00 zł Ocena 4.6793/5 gwiazdek

Nowość

Total Eye Lift Liftingujący koncentrat do pielęgnacji okolic oczu Refill Total Eye Lift Liftingujący koncentrat do pielęgnacji okolic oczu Refill
Total Eye Lift Liftingujący koncentrat do pielęgnacji okolic oczu Refill
15 ml Refill

Aktualna cena 299,00 zł

299,00 zł
(1 993,33 zł/100ml)

Liftingujący krem pod oczy z technologią LIFT: wygładza zmarszczki, redukuje cienie i zmęczenie, dodaje blasku. Dostępny refill.

Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil 30 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.8433/5 gwiazdek
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery odwodnionej Blue Orchid Face Treatment Oil
30 ml

Aktualna cena 215,00 zł

215,00 zł
(716,67 zł/100ml)

Tonizuje i przywraca witalność. Zawiera 100% czystych ekstraktów roślinnych

Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil 30 ml Aktualna cena 215,00 zł Ocena 4.7885/5 gwiazdek
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil
Olejek pielęgnacyjny do twarzy do cery suchej Santal Face Treatment Oil
30 ml

Aktualna cena 215,00 zł

215,00 zł
(716,67 zł/100ml)

Odżywia i lagodzi. Zawiera 100% czystych ekstraktów roślinnych.

Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials sztuka Aktualna cena 265,00 zł Ocena 4/5 gwiazdek
Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials
Zestaw dla skóry normalnej My Cleansing Essentials
sztuka

Aktualna cena 265,00 zł

265,00 zł
1 sztuka

Twój spersonalizowany zestaw kosmetyków do oczyszczania, złuszczania i nawilżenia skóry normalnej oraz suchej.

Krem na dzień Super Restorative Rose Radiance do każdego typu cery 50 ml Aktualna cena 529,00 zł Ocena 4.7258/5 gwiazdek

Nowość

Krem na dzień Super Restorative Rose Radiance do każdego typu cery Krem na dzień Super Restorative Rose Radiance do każdego typu cery
Krem na dzień Super Restorative Rose Radiance do każdego typu cery
50 ml

Aktualna cena 529,00 zł

529,00 zł
(1 058,00 zł/100ml)

Odbudowujący krem na dzień doskonale przywraca blask skórze, na której w wyniku procesu starzenia zachodzą zmiany hormonalne.

Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion 4 Rozmiary Aktualna cena 75,00 zł Ocena 4.85/5 gwiazdek
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion
4 Rozmiary

Od

Aktualna cena 75,00 zł

75,00 zł
(75,00 zł/100ml)

Łagodzący tonik, który pomaga zachować równowagę bardzo suchej lub wrażliwej skóry.

Esencja Nutri-Lumière 200 ml Aktualna cena 279,00 zł Ocena 4.825/5 gwiazdek
Esencja Nutri-Lumière Esencja Nutri-Lumière
Esencja Nutri-Lumière
200 ml

Aktualna cena 279,00 zł

279,00 zł
(139,50 zł/100ml)

Rewitalizujący lotion przeciwstarzeniowy.

Multi-Active Emulsja 100 ml Aktualna cena 325,00 zł Ocena 4.7222/5 gwiazdek
Multi-Active Emulsja Multi-Active Emulsja
Multi-Active Emulsja
100 ml

Aktualna cena 325,00 zł

325,00 zł
(325,00 zł/100ml)

Lekka, świeża emulsja zwiększająca blask skóry, z wykończeniem matująco-wygładzającym...

Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil 2 Rozmiary Aktualna cena 149,00 zł Ocena 4.8429/5 gwiazdek
Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil
Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 149,00 zł

149,00 zł
(99,33 zł/100ml)

Olejek oczyszczający, który usuwa nawet wodoodporny makijaż i pomaga zachować równowagę skóry.

Łagodny mus oczyszczający Gentle Renewing Cleansing Mousse 2 Rozmiary Aktualna cena 49,00 zł Ocena 4.7917/5 gwiazdek
Łagodny mus oczyszczający Gentle Renewing Cleansing Mousse
Łagodny mus oczyszczający Gentle Renewing Cleansing Mousse
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 49,00 zł

49,00 zł
(98,00 zł/100ml)

Ten silnie pieniący się mus delikatnie usuwa makijaż i nadaje blask ziemistej cerze, pozostawiając ją oczyszczoną i odnowioną.

Multi-Active Glow Serum 30 ml Aktualna cena 319,00 zł Ocena 4.6629/5 gwiazdek

Nowość

Multi-Active Glow Serum Multi-Active Glow Serum
Multi-Active Glow Serum
30 ml

Aktualna cena 319,00 zł

319,00 zł
(1 063,33 zł/100ml)

Dwufazowe serum, które zwiększa blask, wygładza skórę i wyrównuje koloryt cery.

Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej 50 ml Aktualna cena 345,00 zł Ocena 3.625/5 gwiazdek
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej
50 ml

Aktualna cena 345,00 zł

345,00 zł
(690,00 zł/100ml)

Wygładzający i odżywiający krem o bogatej konsystencji...

Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive 15 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.5/5 gwiazdek
Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive
Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive
15 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(1 526,67 zł/100ml)

Ekspercka pielęgnacja oczu widocznie redukuje cienie i obrzęki, jednocześnie wygładzając drobne zmarszczki.

Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust 15 ml Aktualna cena 95,00 zł Ocena 4.092/5 gwiazdek

Nowość

Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
15 ml

Aktualna cena 95,00 zł

95,00 zł
(633,33 zł/100ml)

Nawilżający i ujędrniający balsam do ust, wzbogacony kwasem hialuronowym, który chroni, nawilża i odżywia usta.

Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk 3 Rozmiary Aktualna cena 129,00 zł Ocena 4.8727/5 gwiazdek
Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk
Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk
3 Rozmiary

Od

Aktualna cena 129,00 zł

129,00 zł
(64,50 zł/100ml)

Jedwabiste mleczko, które usuwa makijaż, koi skórę i pomaga zachować jej równowagę.

Balsam napinający i rozświetlający Beauty Flash Balm 50 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 4.2373/5 gwiazdek
Balsam napinający i rozświetlający Beauty Flash Balm
Balsam napinający i rozświetlający Beauty Flash Balm
50 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(390,00 zł/100ml)

Upiększająca formuła, która błyskawicznie usuwa oznaki zmęczenia i przywraca cerze blask.

Peeling do twarzy Fresh Scrub 50 ml Aktualna cena 149,00 zł Ocena 4.6522/5 gwiazdek

Nowość

Peeling do twarzy Fresh Scrub Peeling do twarzy Fresh Scrub
Peeling do twarzy Fresh Scrub
50 ml

Aktualna cena 149,00 zł

149,00 zł
(298,00 zł/100ml)

Odświeżający kremowy peeling z naturalnymi drobinkami.

Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.8462/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Nawilżający krem do twarzy na dzień.

Obejrzałaś/eś 33 z 97 produktów

Pokaż więcej

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jak przechowywać kremy do twarzy?

Kremy do twarzy należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego oraz źródeł ciepła. Większość kosmetyków zachowuje najwyższą jakość w temperaturze pokojowej. Niektóre żele nawilżające lub kremy pod oczy warto trzymać w lodówce, co potęguje ich działanie chłodzące, zmniejsza obrzęki i przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonej skórze.

Jakie kremy do twarzy po 50?

Po pięćdziesiątym roku życia skóra potrzebuje intensywnego ujędrnienia, zagęszczenia oraz wyrównania kolorytu. Najlepiej sprawdzają się bogate kremy odbudowujące na bazie ekstraktów roślinnych, takich jak organiczny harungana, które stymulują produkcję kolagenu. Wybieraj formuły wygładzające głębokie zmarszczki, chroniące przed utratą gęstości oraz przywracające cerze młodzieńczy blask i elastyczność.

Jakie kremy do twarzy po 40?

Pielęgnacja po czterdziestym roku życia powinna skupiać się na walce z pierwszymi utrwalonymi zmarszczkami oraz utratą sprężystości. Idealnym wyborem są kremy liftingujące i wygładzające ze składnikami takimi jak ekstrakt z kwiatu kangurzej łapy. Produkty te skutecznie wzmacniają strukturę skóry, poprawiają jej napięcie oraz chronią przed negatywnym wpływem stresu i zanieczyszczeń środowiska.

Jakie kremy do twarzy po 60?

Dla cery dojrzałej po sześćdziesiątym roku życia kluczowe są kremy głęboko odżywcze, regenerujące i przywracające witalność. Warto sięgać po bogate receptury łączące wyciągi z kasztanowca z antyoksydantami, które rozświetlają wiotką i poszarzałą skórę. Produkty te intensywnie nawilżają, chronią przed przesuszeniem oraz pomagają odbudować osłabioną barierę lipidową naskórka.

Jakie kremy do twarzy stosować w ciąży?

W trakcie ciąży warto stawiać na bezpieczne, łagodne i bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Wybieraj kremy intensywnie nawilżające i kojące, które nie zawierają retinoidów, syntetycznych kwasów w wysokich stężeniach ani silnych substancji zapachowych. Formuły z aloesem, masłem shea czy ekstraktami roślinnymi doskonale zabezpieczą wrażliwą skórę przed przesuszeniem i podrażnieniami.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Kompletny rytuał pielęgnacyjny powinien opierać się na kilku kluczowych krokach. Podstawę stanowi delikatny produkt do oczyszczania i demakijażu, po którym należy zastosować tonik przywracający odpowiednie pH. Niezbędnym elementem jest serum skoncentrowane na konkretnym problemie skóry, krem pod oczy oraz dopasowany do potrzeb cery krem nawilżający na dzień i regenerujący na noc.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Dobór kosmetyków zależy przede wszystkim od typu cery, jej aktualnej kondycji oraz wieku. Obserwuj reakcje skóry na czynniki zewnętrzne i określ jej główne potrzeby, takie jak nawilżenie, matowienie, ukojenie podrażnień czy redukcja zmarszczek. Dobieraj lekkie konsystencje dla cery tłustej i mieszanej oraz bogatsze Formuły dla skóry suchej, dbając o ciągłość codziennego rytuału.

 

 

Powiązane kategorie produktów: peelingi do twarzy, kremy ujędrniając, kremy z filtrem SPF.

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.