Pusty

Spa My Blend Clarins

Ekskluzywny klub wyjątkowych hoteli z całego świata, w których doświadczysz jedynych w swoim rodzaju wrażeń z pobytu w spa.

the Ritz Carlton, toronto

NAJWYŻSZEJ KLASY ZABIEGI SPA

Ekskluzywna współpraca dwóch wyjątkowych marek. Clarins: 100% manualna metoda, kolekcja kultowych produktów oraz pionierskie podejście do piękna pochodzącego od roślin. My Blend: charakteryzujące się wysoką precyzją narzędzie diagnostyczne, które tworzy natychmiast unikalną mieszankę, pozwalając zastosować indywidualny zabieg, dostosowany do konkretnych potrzeb.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasze spa oferują pełen wachlarz usług świadczonych przez Twojego Doradcę ds. Urody. Należą do nich oryginalne techniki aplikacji, niezwykłe preparaty, eksperckie porady oraz najnowszej generacji sprzęt.

Hôtel Royal
Monceau-Raffles PARYŻ

W całości zaprojektowany przez Philippe’a Starcka, Hôtel Le Royal Monceau - Raffles Paryż zdecydowanie należy do awangardy nieprzemijającego i śmiałego stylu. To oaza paryskiego klimatu w raju czystej bieli.
Spa „made in Starck” My Blend Clarins oferuje spokój i pełną luksusu prostotę. Prawdziwa świątynia ukojenia i relaksacji z gustownym dodatkiem doskonale skrojonego luksusu. 1500 metrów kwadratowych wellness zawiera 23-metrowy basen (największy, jaki kiedykolwiek wybudowano w luksusowym hotelu w Paryżu), skąpany w świetle oraz otoczony ścianami z lustrami, które tworzą wrażenie nieskończoności.

LISTA ZABIEGÓW SPA

Zostań członkiem Spa My Blend Clarins w Klubie Hôtel Le Royal Monceau

Zostań członkiem Spa My Blend Clarins w Klubie Hôtel Le Royal Monceau i czuj się wyjątkowo każdego dnia.

Hôtel Royal Monceau
Raffles Paris

37, avenue Hoche 75008 Paris
Tel Spa: +33 (0)1 42 99 88 99

E-MAIL STRONA

my blend

Opracowany przez dr Oliviera Courtin-Clarinsa, My Blend jest prawdziwie rewolucyjną koncepcją: jego celem jest spełnianie ciągle zmieniających się, indywidualnych potrzeb każdego rodzaju skóry w dowolnym wieku dzięki spersonalizowanym zabiegom. Dzięki uwzględnieniu stylu życia oraz wieku skóry przy tworzeniu preparatów, My Blend z impetem przekracza barierę możliwości „konwencjonalnych” kosmetyków. Oferuje 150 mieszanek oraz 350 kombinacji dzień-noc dzięki dodaniu „Boosterów” (koncentratów składników czynnych) do kremów 15-dniowych i na noc. Jakiej mieszanki potrzebujesz? Uzyskaj spersonalizowaną diagnozę pod adresem www.my-blend.com/Diagnosis

Jeśli pragniesz niezapomnianych wrażeń, wybierz zabieg spa My Blend i powierz swoje piękno doświadczonym dłoniom Beauty Coachów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

The Ritz-Carlton, Toronto

Zrelaksuj się dzięki unikalnym wrażeniom ze spa na piątym piętrze tego niezwykłego hotelu, który słynie z oszałamiającej architektury. Wspaniałe spa My Blend Clarins zajmuje 2000 metrów kwadratowych.
Czekają tam na Ciebie zabiegi na twarz i ciało, a także zabiegi My Blend na twarz, opracowane specjalnie dla Twojej skóry. To unikalny sposób na relaks w strefie wellness i doświadczenie autentycznego odmłodzenia skóry.

The Ritz Carlton Toronto
181 Wellington St. W Toronto,
ON. M5V 3G7, Kanada
Tel: +1 416 572 8000
E-MAIL STRONA