• Przejdź do treści
  • Przejdź do stopki
Prezent przy zakupie dowolnego Lip PerfectoraSKORZYSTAJ
Zestaw kosmetyków do zakupów od 299 złKOD: PREZENTY
Historia wyszukiwania
Clarins
Menu hamburger
  • Nowości
  • Pielęgnacja
  • Ciało i włosy
  • Makijaż
  • Oferty specjalne
  • Prezenty & Zestawy
  • Nasze wartości
  • Usługi
  • Ekspert ds. Spa
  1. Strona Główna
  2. Pielęgnacja
  3. Twarz

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

(97) Czytaj więcej Zwiń
Czy szukasz kosmetyku do pielęgnacji twarzy, która zachwyci Cię widocznymi rezultatami i przywróci Twojej twarzy naturalny blask? Każdego dnia Twoja skóra jest narażona na stres, zanieczyszczenia i upływ czasu. Aby zachować młodzieńczy wygląd, jędrność oraz zdrowy koloryt, potrzebuje wyjątkowej troski. Wybierz naturalne kosmetyki do twarzy, które łączą botaniczną wiedzę z naukową precyzją, zapewniając cerze dokładnie to, czego najbardziej potrzebuje. W ofercie Clarins znajdziesz naturalne kremy na dzień, kremy na noc, olejki do twarzy, serum do twarzy, czy kosmetyki do demakijażu. Czyli wszelkie niezbędne kosmetyki do pełnej pielęgnacji skóry w naturalny sposób.

Synergia natury i zaawansowanej nauki
Kluczem do pięknej cery są skutecznie dobrane kosmetyki do pielęgnacji twarzy. W ofercie Clarins znajdziesz wyspecjalizowane formuły stworzone na bazie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych z zrównoważonych upraw. Nasze naturalne kosmetyki i kremy do twarzy dbają o barierę ochronną skóry, głęboko ją odżywiają i wspomagają jej naturalną regenerację. Dzięki jedwabistym konsystencjom oraz zmysłowym zapachom codzienne stosowanie produktów staje się wyczekiwanym rytuałem piękna.
Pobierz wcześniejsze
Esencja Nutri-Lumière 200 ml Aktualna cena 279,00 zł Ocena 4.825/5 gwiazdek
Esencja Nutri-Lumière Esencja Nutri-Lumière
Esencja Nutri-Lumière
200 ml

Aktualna cena 279,00 zł

279,00 zł
(139,50 zł/100ml)

Rewitalizujący lotion przeciwstarzeniowy.

Multi-Active Emulsja 100 ml Aktualna cena 325,00 zł Ocena 4.7222/5 gwiazdek
Multi-Active Emulsja Multi-Active Emulsja
Multi-Active Emulsja
100 ml

Aktualna cena 325,00 zł

325,00 zł
(325,00 zł/100ml)

Lekka, świeża emulsja zwiększająca blask skóry, z wykończeniem matująco-wygładzającym...

Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil 2 Rozmiary Aktualna cena 149,00 zł Ocena 4.8429/5 gwiazdek
Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil
Olejek do demakijażu Total Cleansing Oil
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 149,00 zł

149,00 zł
(99,33 zł/100ml)

Olejek oczyszczający, który usuwa nawet wodoodporny makijaż i pomaga zachować równowagę skóry.

Łagodny mus oczyszczający Gentle Renewing Cleansing Mousse 2 Rozmiary Aktualna cena 49,00 zł Ocena 4.7917/5 gwiazdek
Łagodny mus oczyszczający Gentle Renewing Cleansing Mousse
Łagodny mus oczyszczający Gentle Renewing Cleansing Mousse
2 Rozmiary

Od

Aktualna cena 49,00 zł

49,00 zł
(98,00 zł/100ml)

Ten silnie pieniący się mus delikatnie usuwa makijaż i nadaje blask ziemistej cerze, pozostawiając ją oczyszczoną i odnowioną.

Multi-Active Glow Serum 30 ml Aktualna cena 319,00 zł Ocena 4.6629/5 gwiazdek

Nowość

Multi-Active Glow Serum Multi-Active Glow Serum
Multi-Active Glow Serum
30 ml

Aktualna cena 319,00 zł

319,00 zł
(1 063,33 zł/100ml)

Dwufazowe serum, które zwiększa blask, wygładza skórę i wyrównuje koloryt cery.

Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej 50 ml Aktualna cena 345,00 zł Ocena 3.625/5 gwiazdek
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na noc do cery suchej
50 ml

Aktualna cena 345,00 zł

345,00 zł
(690,00 zł/100ml)

Wygładzający i odżywiający krem o bogatej konsystencji...

Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive 15 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.5/5 gwiazdek
Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive
Pielęgnacja wokół oczu Total Eye Revive
15 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(1 526,67 zł/100ml)

Ekspercka pielęgnacja oczu widocznie redukuje cienie i obrzęki, jednocześnie wygładzając drobne zmarszczki.

Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust 15 ml Aktualna cena 95,00 zł Ocena 4.092/5 gwiazdek

Nowość

Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
Hydra-Essentiel [HA] Nawilżający balsam do ust
15 ml

Aktualna cena 95,00 zł

95,00 zł
(633,33 zł/100ml)

Nawilżający i ujędrniający balsam do ust, wzbogacony kwasem hialuronowym, który chroni, nawilża i odżywia usta.

Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk 3 Rozmiary Aktualna cena 129,00 zł Ocena 4.8727/5 gwiazdek
Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk
Mleczko do demakijażu Velvet Cleansing Milk
3 Rozmiary

Od

Aktualna cena 129,00 zł

129,00 zł
(64,50 zł/100ml)

Jedwabiste mleczko, które usuwa makijaż, koi skórę i pomaga zachować jej równowagę.

Balsam napinający i rozświetlający Beauty Flash Balm 50 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 4.2373/5 gwiazdek
Balsam napinający i rozświetlający Beauty Flash Balm
Balsam napinający i rozświetlający Beauty Flash Balm
50 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(390,00 zł/100ml)

Upiększająca formuła, która błyskawicznie usuwa oznaki zmęczenia i przywraca cerze blask.

Peeling do twarzy Fresh Scrub 50 ml Aktualna cena 149,00 zł Ocena 4.6522/5 gwiazdek

Nowość

Peeling do twarzy Fresh Scrub Peeling do twarzy Fresh Scrub
Peeling do twarzy Fresh Scrub
50 ml

Aktualna cena 149,00 zł

149,00 zł
(298,00 zł/100ml)

Odświeżający kremowy peeling z naturalnymi drobinkami.

Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający 50 ml Aktualna cena 229,00 zł Ocena 4.8462/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
Hydra-Essentiel [HA²] jedwabisty krem nawilżający
50 ml

Aktualna cena 229,00 zł

229,00 zł
(458,00 zł/100ml)

Nawilżający krem do twarzy na dzień.

Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill 400 ml Refill Aktualna cena 169,00 zł Ocena 4.85/5 gwiazdek
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill
Tonik łagodzący Soothing Toning Lotion Refill
400 ml Refill

Aktualna cena 169,00 zł

169,00 zł
(422,50 zł/1000ml)

Łagodzący tonik, który pomaga zachować równowagę bardzo suchej lub wrażliwej skóry.

Delikatna pianka łagodząca Soothing Gentle Foaming Cleanser 125 ml Aktualna cena 129,00 zł Ocena 4.8519/5 gwiazdek
Delikatna pianka łagodząca Soothing Gentle Foaming Cleanser Delikatna pianka łagodząca Soothing Gentle Foaming Cleanser
Delikatna pianka łagodząca Soothing Gentle Foaming Cleanser
125 ml

Aktualna cena 129,00 zł

129,00 zł
(103,20 zł/100ml)

Pianka łagodząca, która doskonale usuwa zanieczyszczenia, koi i nawilża suchą skórę, pomagając zachować jej równowagę.

Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna 75 ml Aktualna cena 145,00 zł Ocena 4.7317/5 gwiazdek
Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna
Hydra-Essentiel nawilżająca mgiełka ochronna
75 ml

Aktualna cena 145,00 zł

145,00 zł
(193,33 zł/100ml)

Z organicznym ekstraktem z żyworódki i rojnika

Żel pod oczy Total Eye Contour Gel 20 ml Aktualna cena 195,00 zł Ocena 4.6571/5 gwiazdek
Żel pod oczy Total Eye Contour Gel Żel pod oczy Total Eye Contour Gel
Żel pod oczy Total Eye Contour Gel
20 ml

Aktualna cena 195,00 zł

195,00 zł
(975,00 zł/100ml)

Chłodzący żel pod oczy, który pomaga zmniejszyć obrzęki i cienie pod oczami.

Ujędrniająco-liftingujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Extra-Firming Neck & Décolleté 75 ml Aktualna cena 369,00 zł Ocena 5/5 gwiazdek

Nowość

Ujędrniająco-liftingujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Extra-Firming Neck & Décolleté Ujędrniająco-liftingujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Extra-Firming Neck & Décolleté
Ujędrniająco-liftingujący krem do pielęgnacji szyi i dekoltu Extra-Firming Neck & Décolleté
75 ml

Aktualna cena 369,00 zł

369,00 zł
(492,00 zł/100ml)

Liftingująca i modelująca pielęgnacja stworzona z myślą o delikatnej i narażonej na obciążenia skórze szyi oraz dekoltu.

Krem na dzień Super Restorative do skóry bardzo suchej 50 ml Aktualna cena 529,00 zł Ocena 4.9429/5 gwiazdek

Bestseller

Krem na dzień Super Restorative do skóry bardzo suchej Krem na dzień Super Restorative do skóry bardzo suchej
Krem na dzień Super Restorative do skóry bardzo suchej
50 ml

Aktualna cena 529,00 zł

529,00 zł
(1 058,00 zł/100ml)

Przeciwzmarszczkowy krem liftingujący na dzień do skóry suchej 50+.

Krem na noc Super Restorative dla skóry bardzo suchej 50 ml Aktualna cena 555,00 zł Ocena 4.881/5 gwiazdek
Krem na noc Super Restorative dla skóry bardzo suchej Krem na noc Super Restorative dla skóry bardzo suchej
Krem na noc Super Restorative dla skóry bardzo suchej
50 ml

Aktualna cena 555,00 zł

555,00 zł
(1 110,00 zł/100ml)

Przeciwzmarszczkowy liftingujący krem na noc do skóry suchej 50+.

Krem na noc Super Restorative do każdego rodzaju skóry 50 ml Aktualna cena 555,00 zł Ocena 4.7763/5 gwiazdek
Krem na noc Super Restorative do każdego rodzaju skóry Krem na noc Super Restorative do każdego rodzaju skóry
Krem na noc Super Restorative do każdego rodzaju skóry
50 ml

Aktualna cena 555,00 zł

555,00 zł
(1 110,00 zł/100ml)

Przeciwzmarszczkowy, liftingujący krem na noc dla skóry 50+.

Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do cery suchej 50 ml Aktualna cena 325,00 zł Ocena 4.6667/5 gwiazdek
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do cery suchej Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do cery suchej
Multi-Active przeciwzmarszczkowy krem na dzień do cery suchej
50 ml

Aktualna cena 325,00 zł

325,00 zł
(650,00 zł/100ml)

Wygładzający i rozświetlający krem o bogatej konsystencji...

Obejrzałaś/eś 42 z 97 produktów

Pokaż więcej

Masz pytania?

Nasi eksperci mają odpowiedzi.

Jak przechowywać kremy do twarzy?

Kremy do twarzy należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego oraz źródeł ciepła. Większość kosmetyków zachowuje najwyższą jakość w temperaturze pokojowej. Niektóre żele nawilżające lub kremy pod oczy warto trzymać w lodówce, co potęguje ich działanie chłodzące, zmniejsza obrzęki i przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonej skórze.

Jakie kremy do twarzy po 50?

Po pięćdziesiątym roku życia skóra potrzebuje intensywnego ujędrnienia, zagęszczenia oraz wyrównania kolorytu. Najlepiej sprawdzają się bogate kremy odbudowujące na bazie ekstraktów roślinnych, takich jak organiczny harungana, które stymulują produkcję kolagenu. Wybieraj formuły wygładzające głębokie zmarszczki, chroniące przed utratą gęstości oraz przywracające cerze młodzieńczy blask i elastyczność.

Jakie kremy do twarzy po 40?

Pielęgnacja po czterdziestym roku życia powinna skupiać się na walce z pierwszymi utrwalonymi zmarszczkami oraz utratą sprężystości. Idealnym wyborem są kremy liftingujące i wygładzające ze składnikami takimi jak ekstrakt z kwiatu kangurzej łapy. Produkty te skutecznie wzmacniają strukturę skóry, poprawiają jej napięcie oraz chronią przed negatywnym wpływem stresu i zanieczyszczeń środowiska.

Jakie kremy do twarzy po 60?

Dla cery dojrzałej po sześćdziesiątym roku życia kluczowe są kremy głęboko odżywcze, regenerujące i przywracające witalność. Warto sięgać po bogate receptury łączące wyciągi z kasztanowca z antyoksydantami, które rozświetlają wiotką i poszarzałą skórę. Produkty te intensywnie nawilżają, chronią przed przesuszeniem oraz pomagają odbudować osłabioną barierę lipidową naskórka.

Jakie kremy do twarzy stosować w ciąży?

W trakcie ciąży warto stawiać na bezpieczne, łagodne i bezpieczne kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Wybieraj kremy intensywnie nawilżające i kojące, które nie zawierają retinoidów, syntetycznych kwasów w wysokich stężeniach ani silnych substancji zapachowych. Formuły z aloesem, masłem shea czy ekstraktami roślinnymi doskonale zabezpieczą wrażliwą skórę przed przesuszeniem i podrażnieniami.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Kompletny rytuał pielęgnacyjny powinien opierać się na kilku kluczowych krokach. Podstawę stanowi delikatny produkt do oczyszczania i demakijażu, po którym należy zastosować tonik przywracający odpowiednie pH. Niezbędnym elementem jest serum skoncentrowane na konkretnym problemie skóry, krem pod oczy oraz dopasowany do potrzeb cery krem nawilżający na dzień i regenerujący na noc.

Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji twarzy?

Dobór kosmetyków zależy przede wszystkim od typu cery, jej aktualnej kondycji oraz wieku. Obserwuj reakcje skóry na czynniki zewnętrzne i określ jej główne potrzeby, takie jak nawilżenie, matowienie, ukojenie podrażnień czy redukcja zmarszczek. Dobieraj lekkie konsystencje dla cery tłustej i mieszanej oraz bogatsze Formuły dla skóry suchej, dbając o ciągłość codziennego rytuału.

 

 

Powiązane kategorie produktów: peelingi do twarzy, kremy ujędrniając, kremy z filtrem SPF.

 

 

Filtry

Sortuj według

YNie można dodać tego produktu do koszyka.