„SOS: mam opuchnięte nogi!”

Zmiany zachodzące w ciele podczas ciąży często powodują uczucie ciężkości nóg. Dzięki poradom Clarins, powiedz stop ciężkim nogom w okresie ciąży!

Czym jest spowodowane uczucie ciężkości nóg w okresie ciąży?

Odpowiedzialny czynnik: krążenie krwi. W okresie ciąży krążenie krwi ulega zmianom na skutek zmian hormonalnych i szybkiego wzrostu wagi. Pojawiają się opuchnięcia i żylaki powodując nieprzyjemne uczucie obrzęku. Aby zminimalizować ten dyskomfort i przywrócić nogom uczucie lekkości przez cały okres ciąży, zalecane jest stosowanie pielęgnacji zapobiegającej uczuciu ciężkich nóg.

Jaki krem wybrać, aby zapobiec uczuciu ciężkich nóg w okresie ciąży?

 

Aby odnaleźć komfort i uczucie świeżości wybierz Balsam Energizing Emulsion. Opracowana na bazie olejków eterycznych i naturalnych ekstraktów roślinnych formuła przywróci Twoim nogom przyjemne uczucie świeżości. Lekka jak powietrze tekstura pozwala na natychmiastowe wchłonięcie produktu. Aplikuj produkt wykonując masaż, zaczynając od stóp, a kończąc na udach. Możesz go aplikować również na rajstopy! Pielęgnacja może być stosowana o każdej porze dnia, gdy tylko pojawia się uczucie dyskomfortu.

„Niebieski kolor produktu trochę mnie zaskoczył, ale uczucie świeżości jest natychmiastowe. Moje nogi wydają się lżejsze, a rezultat jest długotrwały Doskonały rytuał rano i wieczorem!” Opinia klientki