Odwodniona skóra?

Twoja skóra, która jest zmęczona ciążą, ulega skutkom hormonalnych i wewnętrznym zmianom zachodzącym w Twoim organizmie. Jeśli Twoja skóra jest odwodniona, wystarczy w prosty sposób o nią zadbać, aby przywrócić jej komfort i elastyczność.

Jaką pielęgnację nawilżającą najlepiej stosować w czasie ciąży?

Efekt gwarantowany zapewnia nasz rytuał pielęgnacyjny Hydra-Essentiel (Bi-Phase Serum i Hydra-Essentiel Aksamitny Krem Nawilżający), który nawilża i rozświetla skórę. Ten zestaw kosmetyków odpręża rysy twarzy, nadając Twojej cerze zdrowego, promiennego wyglądu. Produkty do codziennej pielęgnacji przez cały okres macierzyństwa.

Z nadejściem słonecznych dni, staraj się unikać słońca lub stosuj odpowiednią ochronę, ponieważ pod wpływem zmian hormonalnych w okresie ciąży, ekspozycja na słońce może spowodować nieestetyczne przebarwienia skóry. Nawet w środowisku miejskim zaleca się stosowanie bardzo wysokiej ochrony słonecznej na twarz. Krem UV+ Filtr do Twarzy SPF 50 chroni skórę przed szkodliwym działaniem słońca i może być stosowany w połączeniu ze wszystkimi kosmetykami nawilżającymi.

Żyworódka

Hydra-Essentiel Bi-Phase Serum

259,00 zł

Hydra-Essentiel aksamitny krem nawilżający dla skóry normalnej i suchej

199,00 zł